ابزاری برای امنیت فردی بیشتر! (+تصاویر)

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این ابزار طراحی بسیار زیبایی نیز دارد که می تواند تبدیل به بخشی از استایل کاربر خود شود.

مجله آنلاین موبنا – تاکنون مدل های مختلفی از ردیاب های کوچک با امکانات متنوع تولید شده اند که به عنوان یک ابزار مفید در افزایش امنیت بویژه برای کودکان و سالخوردگان می توان مورد استفاده قرار داد. اخیرا یک محصول جدید در این حوزه با نام “سییم لوتوس” ارائه شده که می تواند یک انتخاب برتر باشد.

سییم لوتوس در واقع یک کلیپس کوچک است که به کاربران خود امکان می دهد تا در هر مکانی صدای زنده محیط را به اشراک بگذارند. همچنین مجهز به موقعیت یاب جهانی یا جی پی اس است که با هر تلفن هوشمندی براحتی کار می کند. اگر کاربر احساس کند در موقعیت خطر قرار گرفته تنها کافی است دکمه مرکزی لوتوس را لمس کند تا ضبط صدا آغاز شود و اگر همین دکمه را دوبار فشار دهد دستگاه موقعیت شما را برای 5 شماره تلفن قابل اعتماد که قبلا ذخیره کرده اید ارسال می کند. حتی می توانید از طریق تنظیمات اپلیکیشن مرتبط، صدای ضبط شده محیط را نیز با شماره های مدنظر خود به اشتراک بگذارید.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این ابزار طراحی بسیار زیبایی نیز دارد که می تواند تبدیل به بخشی از استایل کاربر خود شود. این محصول برچسب قیمت 99.95 دلاری را به خود همراه دارد. لوتوس توسط بلوتوث به تلفن هوشمند مرتبط می شود. باتری داخلی آن از جنس لیتیوم یون بوده با یکبار شارژ بالغ بر 42 ساعت فعال خواهد بود. لوتوس برای شارژ درون جعبه یا قاب مخصوص خود قرار می گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + سیزده =

دنبال کنید @ اینستاگرام