گاردنا؛ چمن زن رباتیک! (+تصاویر)

میزان صدای تولید شده توسط چمن زن برابر با 58db(A) است. با استفاده از اپلیکیشن برای اندروید و آی او اس می توان تمام فعالیت های چمن زن را مدیریت کرد.

مجله آنلاین موبنا – یکی از مهمترین مشکلات ماشین های چمن زن غیر از فشار فیزیکی که برای کاربر ایجاد می کند، صدای بلند و آزاردهنده ای است که عملا آلودگی صوتی تمام محیط اطراف را فرا می گیرد. برای حل این دو چالش یک ابزار پیشرفته با نام گاردنا اسمارت سایلنو ارائه شده است.

این چمن زن در نگاه اول شباهت زیادی با جاروبرقی رباتیک دارد و البته مقداری چاق تر طراحی شده است. موتور قدرتمند آن برای باغ های 500متر مربعی کاملا عملکرد خوبی را به نمایش می گذارد و این ربات براحتی در زمین هایی که چندان مسطح نیستند به فعالیت می پردازد. براساس آزمایش های انجام شده، گاردنا براحتی در شیب 25 درجه نیز می تواند فعالیت کند. برای این چمن زن رباتیک برچسب قیمت 1232.18 دلاری در نظر گرفته شده است.

میزان صدای تولید شده توسط چمن زن برابر با 58db(A) است. با استفاده از اپلیکیشن برای اندروید و آی او اس می توان تمام فعالیت های چمن زن را مدیریت کرد. در ساخت آن شرایطی رعایت شده که به سادگی می توان مخزن و تیغه ها را بدون نگرانی شتسشو کرد. باتری آن از جنس لیتیوم یون بوده و با یکبار شارژ تا 60 دقیقه فعالیت می کند. زمان لازم برای شارژ کامل نیز 65 دقیقه است. این چمن زن 7.3 کیلوگرمی زمانی که به اتمام شارژ نزدیک می شود بطور خودکار به استند شارژ خود باز می گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − نه =

دنبال کنید @ اینستاگرام