یک وسیله عالی برای مدیریت فایل های خانوادگی!(+تصاویر)

این گجت از وای فای داخلی برای اتصال به شبکه خانگی استفاده می کند و با کنترل هایی که روی اپلیکیشن آن توسط کاربر اعمال شده به جمع آوری عکس فیلم ها از تلفن هوشمند، لپ تاپ، گوگل درایو، اینستاگرام، فیس بوک، وان درای و ... می پردازد.

مجله آنلاین موبنا – یکی از چالش های اساسی کاربران گجت های هوشمند مجهز به دوربین که علاقه خاصی هم به عکاسی دارند، مدیریت و نگهداری فایل های تصویر است. این ها معمولا آنقدر زیاد می شوند که مرتب سازی آنها به یک بحران بزرگ برای ما تبدیل می شود اما ibi یک مدیر هوشمند است که در این زمینه می تواند بسیار مفید باشد.

مدیر هوشمند ibi به شکل استوانه و در ابعاد 5 در 3.39 در 2.39 اینچ تولید شده و سنگینی آن نیز حدود 560 گرم است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این وسیله از زبان طراحی مینیمال بهره می برد و ساختار سیلندری آن  موجب می شود تا جای کمی را اشغال کند.
این گجت از وای فای داخلی برای اتصال به شبکه خانگی استفاده می کند و با کنترل هایی که روی اپلیکیشن آن توسط کاربر اعمال شده به جمع آوری عکس  فیلم ها از تلفن هوشمند، لپ تاپ، گوگل درایو، اینستاگرام، فیس بوک، وان درای و … می پردازد. همچنین روی سیلندر یک ورودی یو اس بی قرار دارد که می توانید تصاویر را این روش هم به آن انتقال دهید.

مدیر هوشمند تصاویر ibi از حافظه 2 ترابایتی برخوردار است که می تواند بالغ بر 200 ساعت ویدئو 1080P را ذخیره کند. کاربر با استفاده از نرم افزار می تواند نوع، ترتیب، شکل و همچنین اشتراک گذاری محتوای ذخیره سازی را مدیریت کند تا بر اساس آن طرح باقی کارها بصورت خودکار دنبال شود.

این محصول در صفحه آمازون 179.99 دلار قیمت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام