مامور امنیتی بسیار کوچک! (+فیلم و عکس)

این ردیاب با استفاده از اپلیکیشن ویژه خود با تلفن هوشمند کاربر هماهنگ می شود و براساس تنظیماتی که روی آن اعمال می شود هرزمان که تغییری ناگهانی را ردیابی کند، اعلام هشدار می کند.

مجله آنلاین موبنا – می میک گو در واقع یک سامانه کوچک جی پی اس است که می تواند از اشیا شما در برابر دسترسی های غیرمجاز محافظت کند. این وسیله باتوجه به اندازه جمع و جور خود قابلیت استفاده در هر محیطی را دارد. می میک گو با استفاده از الگوریتم سنسور پیشرفته خود می تواند کوچکترین حرکت را تشخیص و به کاربر خود اطلاع دهد.

این ابزارک به شکل مربع و در ابعاد 1.85 در 1.85 اینچ طراحی شده و سنگینی آن نیز حدود 40گرم است. به وسیله بخش آهنربای و همچنین یک گیره کوچک فلزی براحتی به هر جایی متصل خواهد شد و از استاندارد مقاومت در برابر آب IP57 نیز برخوردار است.

این ردیاب با استفاده از اپلیکیشن ویژه خود با تلفن هوشمند کاربر هماهنگ می شود و براساس تنظیماتی که روی آن اعمال می شود هرزمان که تغییری ناگهانی را ردیابی کند پیام هشدار خود را بصورت زنگ، خاموش و روشن شدن ال ایی دی داخلی و پیام روی تلفن همراه انتقال می دهد. باتری داخلی ردیاب با یک بار شارژ کامل تا 3 ماه ردیاب را فعال نگه می دارد.
ال ایی دیی پرقدرتی که داخل ردیاب کارگذاشته شده می تواند به عنوان چراغ مخصوص دوچرخه در شب هم عمل کند و با چشمک های نورانی قرمز حضور کاربر در جاده را به رانندگان اعلام کند. همچنین می توانید از قاب محافظی که برای این نوع کاربردی می میک گو طراحی شده استفاده کنید.

برای این ابزار قیمت 69 دلاری در نظر گرفته شده و انتظار می رود تا ژانویه 2020 روانه بازار شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام