یخچال واقعی برای خودرو! (+فیلم/تصاویر)

آی فریز گو20 یک یخچال کوچک قابل حمل با طراحی کم نقص برای خودرو و مسافرت های بین شهری است. زیبایی این محصول عاملی است که مشخصا آنرا به یک انتخاب برتر مبدل می کند.

مجله آنلاین موبنا – یخچال همواره به عنوان یک امکان خاص و البته جذاب برای خودرو مدنظر قرار داشته است. در این حوزه محصولات مختلفی نیز تحت عنوان یخچال خودرو تولید شده اند که هر کدام با ادعای برترین محصول به بازار آمده اند اما امروز یخچال خودرویی را معرفی خواهیم کرد که بطور ویژه یک سرو گردن از همه رقبای خود بالاتر است و می توان آنرا یک یخچال واقعی برای خودرو دانست.

آی فریز گو20 یک یخچال کوچک قابل حمل با طراحی کم نقص برای خودرو و مسافرت های بین شهری است. زیبایی این محصول عاملی است که مشخصا آنرا به یک انتخاب برتر مبدل می کند.

این محصول در ابعاد 12.4 در 12.6 در 22.4 اینچ تولید شده و سنگینی آن نیز حدود 11 کیلوگرم است. همانطور که در تصاویر می بینید گوشه های گرد و طراحی مینیمال محصولی بسیار زیبا را برابرتان قرار داده است. به منظور حمل آسان، دو دستگیره داخلی در طرفین یخچال ایجاد شده است و برای بدنه از پلی پروپیلن استفاده شده تا دوام محصول نیز تضمین شده باشد.

محصول در دو رنگ سفید و مشکی قابل سفارش است. ظرفیت آی فریز گو20 برابر با 20 لیتر است که براحتی 9 بطری 750 میلی لیتری در آن جا می شود. یکی از مهمترین ویژگی های این محصول قابلیت هیبریدی آن است که می توانید بخشی از فضای داخلی آنرا به عنوان فریزر و بخشی را به عنوان یخچال استفاده کنید. البته امکان استفاده تک منظوره یکی از حالات فوق برای کل فضای داخلی نیز فراهم است.

 

 

این محصول از کمپرسور با کیفیت دانفوس BD1.4F-VSD استفاده می کند که تا منفی 18 درجه سانتیگراد بازه عملکرد دارد. با یک صفحه لمسی که روی یخچال قرار دارد می توانید تنظیمات دمایی را کنترل کنید.

تکنولوژی بلوتوث داخلی امکان برقراری ارتباط بی سیم میان یخچال و تلفن هوشمند را فراهم می کند که با استفاده از نرم افزار مربوطه می توانید دما را متناسب با محتویات یخچال تنظیم کنید. یخچال از یک باتری 6240 میلی آمپری با 5 ساعت کارکرد مداوماستفاده می کند. باتری دارای 4 پورت یو اس بی و یک پورت یو اس بی تایپ- سی است که می توان برای شارژ گجت ها نیز از آن استفاده کرد. درمنزل نیز می توان آنرا به برق مستقیم وصل کرد. قیمت این محصول از 500 دلار شروع می شود.

دنبال کنید @ اینستاگرام