زیبایی بیشتر با ریسه هوشمند «ایو»! (+فیلم/تصاویر)

هر بسته از لامپ هوشمند ایو شامل یک ریسه 2 متری است که با توجه به نوع اتصالات می توان تا 10 متر آنرا توسعه داد البته برای این منظور لازم است که 5 بسته را خریداری کنید.

مجله آنلاین موبنا – انواع لامپ های هوشمند در بازار موجود هستند و دیگر فناوری چندان جدیدی محسوب نمی شود. کمپانی های مختلف لامپ های حبابی یا ریسه ای متنوعی را تولید می کنند که براحتی با اپلیکیشن مرتبط آن نیز مدیریت می شوند البته همین تنوع مقداری کار انتخاب برند را دشوار می کند، از این رو امروز یک محصول باکیفیت که کارایی مناسبی را نیز دارد به شما معرفی خواهیم کرد.

ال ایی دیی هوشمند ایو در واقع مجموعه ای شامل ریسه نورانی و اپلیکیشن است که یک ویژگی مهم را نیز همراه خود دارد و آن هماهنگی کامل با هوم کیت اپل است.

هر بسته از لامپ هوشمند ایو شامل یک ریسه 2 متری است که با توجه به نوع اتصالات می توان تا 10 متر آنرا توسعه داد البته برای این منظور لازم است که 5 بسته را خریداری کنید. برای زیرکابینت، طاغچه، نمای سقف، دور آینه و هر جایی که خلاقیت تان پیشنهاد می کند می توانید از این ریسه ها استفاده کنید. هر لامپ در این ریسه از 3 دیود به منظور نوردهی بهتر تشکیل شده است و در بیشترین حالت نوردهی روی 1800 لومن قابل تنظیم است. وای فای داخلی نیز امکان کنترل و مدیریت ریسه توسط اپلیکیشن تلفن هوشمند را فراهم می کند.

در ساخت ال ایی دی هوشمند ایو از مواد بسیار باکیفیتی استفاده شده بنابراین انعطاف بالایی دارد و مانند سایر محصولات مشابه دچار ترک و شکستگی نخواهد شد.

برای این محصول قیمت 79.90 دلار در نظر گرفته شده و از اینجا در آمازون قابل تهیه است.

دنبال کنید @ اینستاگرام