صابون هوشمند امی سونیک! (+فیلم/تصاویر)

اشیایی مانند عینک، تیغ اصلاح، مسواک، لباس، جواهرات و بطور خاص نقره، لباس و هر چیز دیگری را می توانید با این دستگاه نظافت کنید.

مجله آنلاین موبنا – یکی از روش های جدید و به نوعی پیشرفته برای نظافت لباس ها و سبزیجات و هر چیز دیگری که مایل به نظافت آن باشید استفاده از دستگاهی به نام اومی سونیک است که به نوعی می توانیم آنرا یک صابون هوشمند نام دهیم!

اومی سونیک از امواج التراسونیک برای نظافت انواع اشیا استفاده می کند و دارای ابعادی برابر با 0.6 در 3 در 3 اینچ است. سنگینی این ماشین نظافت نیز برابر با 80 گرم است. پروسه نظافت هم توسط این گجت بسیار ساده است؛ ظرف یا محفظه ای را پر از آب کرده و گجت را در آن قرار می دهیم و باقی کار را به آن می سپاریم تا با استفاده از امواج فراصوت آلودگی ها را از بین ببرد. علاوه بر میوه و سبزی اشیایی مانند عینک، تیغ اصلاح، مسواک، لباس، وسایل کودک، جواهرات و بطور خاص نقره، لباس و هر چیز دیگری را می توانید با این دستگاه نظافت کنید.

نکته جالب درباره این وسیله، قابلیت کنترل گجت با نرم افزار مخصوص تلفن هوشمند است. بلوتوث داخلی اومی سونیک امکان برقراری ارتباط میان گجت و تلفن هوشمند را ایجاد می کند.
اگر دو ساعت صابون هوشمند را روی پایه شارژ مخصوص آن قرار دهید براحتی می توانید 4 بار یا 120 دقیقه از آن برای شستشوی مداوم استفاده کنید.

 

دنبال کنید @ اینستاگرام