کیبورد هیبریدی کول مستر! (+تصاویر)

یک صفحه کلید متفاوت با طراحی خاص می تواند شاخص ترین ابزار روی میز کار شما باشد. کول مستر با 119 دلار تجربه ای جدید از صفحه کلید مکانیکال را برایتان فراهم خواهد کرد.

مجله آنلاین موبنا – کیبورد یکی از ابتدایی  ترین تجهیزات جانبی برای رایانه است که دیگر نمی توان آنرا یک ابزار شگفت انگیز فناورانه دانست. اما امروز یک محصول از برند کول مستر را معرفی خواهیم کرد که می توان آنرا یک کیبورد متفاوت و تاحدودی شگفت انگیز دانست.

کول مستر در تمام محصولاتی که تولید می کند علاقه زیادی به استفاده از المان های نورانی دارد و در کیبورد اس کی 621 نیز همین رسم را دنبال کرده است. یکی از جذاب ترین ویژگی های اس کی 621 جانمایی مکانیکال دکمه ها است که هنگام فشردن آن حس جالبی برای کاربر ایجاد می شود. این محصول در ابعاد 29.2 ر 103 در 293 میلیمتر ارائه شده و سنگینی آن حدود 425 گرم است.

همانطور که درتصاویر مشاهده  می شد کیبورد طراحی کاملا مینیمالی دارد که این حالت با آلومینیوم باکیفیتی که برای ساختش به کار رفته در نقطه اوج خود قرار می گیرد.نور زمینه دکمه ها نیز زیبایی بیشتری به میزکار شما خواهد داد. البته با استفاده از نرم افزار همراه کیبورد می توانید نور زمینه محصول را نیز مدیریت کنید. استفاده از تکنولوژی بلوتوث نسخه 4 به شما اجازه می دهد تا بطور همزمان کیبورد را به 3 دستگاه مختلف متصل کنید. برای آن دسته نیز که اتصال با سیم را ترجیح می دهندد نیز یک کابل یو اس بی تایپ- سی در نظر گرفته شده است.

کیبورد کول مستر اس کی 621 با قیمت 119 دلار در آمازون قابل تهیه است.

دنبال کنید @ اینستاگرام