کپسول شارژی برای نظافت خودرو! (+فیلم/ تصاویر)

یک طراحی خلاقانه محصولی باکیفیت و زیبا را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که بسیار راحت‌تر از گذشته می‌تواند به نظافت فضای داخل کابین خودرو بپردازد.

مجله آنلاین موبنا – استفاده از انواع جاروهای شارژی برای نظافت داخل خودرو بسیار رایج است به ویژه برای آنهایی که فرصت ندارند تا در فواصل زمانی کوتاه خودروی خود را به کارواش ببرند. اما استفاده از این جاروها همواره مشکلاتی را همراه دارد که از جمله می‌توان به قدرت مکش پایین، نگهداری شارژ کوتاه و داغ شدن حین کار اشاره کرد. به آنچه اشاره شد؛ طراحی نامناسب جاروی شارژی منزل برای نظافت فضای کابین خودرو و همچنین غیربهداشتی بودن استفاده از یک جارو بطور همزمان در خانه و خودرو را نیز اضافه کنید.

 

 

برای عبور از چالش‌های بالا یک جاروشارژی خلاقانه تولید شده که به کپسول شهرت دارد. این کپسول کوچک تنها 6.35 سانتیمتر قطر و 23 سانتیمتر طول دارد و سنگینی آن نیز حدود 500 گرم است.

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید دستگاه طراحی مینیمال بسیار ایده آلی دارد که در همان نگاه اول مخاطب را درگیر خود می‌کند. برای بدنه آن نیز از آلومینیوم مات استفاده شده تا این سیلندر خوش‌ساخت زیبا و مقاوم باشد.

در تصویر زیر محتویات بسته‌بندی کپسول شارژی را مشاهده می‌کنید.

موتور جارو مکش بسیار مناسبی دارد و آلودگی صوتی آن حدود 70 دسیبل است. باتری شارژی آن نیز با یک شارژ کامل 21 دقیقه جارو می‌کند. برای شارژ می‌توانید از یک کابل یو اس بی داخل خودرو استفاده کنید و 3.5 ساعت برای شارژ کامل آن زمان لازم است. از فیلترهای مختلفی نیز در جارو استفاده شده تا استانداردهای بهداشتی به خوبی رعایت شود. مراحل نظافت جارو را نیز در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

برای موتور کپسول سرعت 28 هزار دور در دقیقه مورداشاره قرار گرفته است. ثبت سفارش برای جارو 69 دلار هزینه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام