اسباب‌بازی یک و نیم میلیون تومانی برای سگ! (+فیلم/تصاویر)

این استخوان هوشمند در حقیقت یک دستگاه بازی تعاملی است که مانند یک دوست کاملا هوشمند و سرگرم‌کننده هیجان لازم را برای سگ‌ها ایجاد می‌کند.

مجله آنلاین موبنا – گاهی اوقات سرگرم کردن سگ‌های خانگی به یک دردسر بزرگ تبدیل می‌شود به ویژه در شرایط زندگی شهری که مالکان سگ‌ها گرفتارهای روزمره مانند شغل، خرید منزل و … دارند و دیگر وقتی برای بازی با سگ و توجه ویژه به آن باقی نمی‌ماند. از سوی دیگر سگ‌ها نیز اگر مدت زیادی در فضای محدود خانه باشند و فعالیت حداقل روزانه 2 ساعت را نداشته باشند به تدریج تبدیل به موجوداتی عصبی و خرابکار می‌شوند. توجه به این مساله زمینه تولید ابزارک‌های مختلفی را فراهم کرده است. یکی از جالب‌ترین گجت‌ها یا ابزارک‌های هوشمندی که بدین منظور تولیدشده؛ WICKEDBONE نام دارد.
همانطور که در تصاویر می‌بینید این استخوان هوشمند در حقیقت یک دستگاه بازی تعاملی است که مانند یک دوست کاملا هوشمند و سرگرم‌کننده هیجان لازم را برای سگ‌ها ایجاد می‌کند. سنسورهای هوشمند این استخوان به حرکات و تصمیم‌هایی که سگ می‌گیرد واکنش نشان داده و واکنش‌های جالبی را نشان می‌دهد.

گجت از پلی کربنات و تی پی یو ساخته‌شده و از دوبخش سخت و نرم تشکیل شده است. هنگامی‌که حیوان با دهان خود آنرا فشار می‌دهد ترکیب بخش نرم و سخت استخوان او را به بازی بیشتر تحریک می‌کند.

این گجت برخلاف سایر محصولات مشابه حقیقتا هوشمند و فعال است و ارتباط خود را با حیوان قطع نمی‌کند.همان‌طور که در فیلم مشاهده می‌کنید سگ‌ها از بازی با آن لذت زیادی می‌برند.

 

 

استخوان به دو صورت کنترل می‌شود:

در روش اول که درایو مد نام دارد، استخوان توسط اپلیکیشن روی تلفن همراه اندرویدی یا آیفون کنترل شده و با کنترل مجازی و به اراده کاربر به این‌طرف و آن‌طرف حرکت می‌کند. 9 مدل حرکتی متفاوت نیز قابل انتخاب است.

در روش دوم که حالت اتوماتیک است، استخوان بسته به لمسی که از سگ دریافت می‌کند واکنش نشان داده و با حرکت‌های متنوع خود حیوان را سرگرم می‌کند. این روش برای زمان‌هایی که مالک سگ وقت کافی برای بازی ندارد بسیار مفید است.

نظافت دستگاه نیز براحتی انجام می‌شود و بخش نرم آنرا می‌توان زیر شیر آب شستشو داد.

باتری قدرتمندی که در قسمت سخت استخوان هوشمند کار گذاشته‌شده به خوبی نیازهای کاربر و حیوان خانگی او را پاسخ می‌دهد. شارژ توسط یک کابل میکرو یواس بی انجام می‌شود و فقط 1 ساعت برای چرخه کامل آن زمان احتیاج است. پس‌ازآن می‌توانید بالغ بر 40 دقیقه در حالت درایو مد و بالغ بر 4 ساعت در حالت اتوماتیک گجت را به کار گیرید. همچنین دستگاه تا 3 ماه در حالت آماده به کار باقی می‌ماند.

قسمت نرم استخوان هوشمند در 5 رنگ متنوع قابل خریداری است. این ابزارک 300 گرم با باتری وزن دارد. ظرفیت باتری آن 500 میلی‌آمپر بوده و از جنس لیتیوم پلیمر انتخاب شده است. گجت تا فاصله 20 متر ارتباط خود را با تلفن هوشمند حفظ می‌کند.

در بازار ایران نیز موجود بوده و قیمتی حدود یک‌میلیون و 500 هزار تومان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام