کشتی متروک «دوک لنچستر» (+تصاویر)

دوره جدیدی از زندگی این کشتی به عنوان مکانی متفاوت برای تفریح و سرگرمی آغاز شد.در این دوران انواع بازی‌ها و قمار در کشتی پهلوگرفته برگزار می‌شد و البته همواره چالش‌های مختلفی متوجه آن بود.

مجله آنلاین موبنا – تی اس اس دوک لنچستر نام کشتی مسافربری است که در فاصله سال‌های 1956 تا 1979 در اروپا فعال بوده و هم‌اکنون در ساحل رودخانه دیی در منطقه ماسیتن پهلو گرفته است. از این کشتی برای جابجایی مسافران بین هیشم و بلفاست استفاده می‌شد اما علاوه بر این به عنوان یک کشتی تفریحی نیز طراحی‌شده بود و به همین دلیل طی دوران فعالیتش به جزایر اسکاتلند، بلژیک، دانمارک، نروژ و اسپانیا نیز سفر کرده است.

طی دورانی نیز با تغییراتی که در آن داده شد برای حمل همزمان خودرو و مسافر مورداستفاده قرار گرفت تا آنکه در سال1979 بطور کامل بازنشسته شد و در بخشی از ساحل رودخانه دیی ماندگار شد.

اما دوره جدیدی از زندگی این کشتی به عنوان مکانی متفاوت برای تفریح و سرگرمی آغاز شد.در این دوران انواع بازی‌ها و قمار در کشتی پهلوگرفته برگزار می‌شد و البته همواره چالش‌های مختلفی متوجه آن بود تا آنکه در سال 2004 بطور کامل تعطیل و تخلیه شد.

در سال 2014 نقاشی‌های دیواری مختلفی روی بدنه کشتی اجرا شد.


در ادامه تصاویری از این کشتی متروک مشاهده می‌کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام