دوربین هوشمند 4K برای خودروی شما! (+تصاویر)

این محصول مبتنی بر فناوری 4 جی تولیدشده و همچنین از ارتباط وای فای نیز پشتیبانی می‌کند که این به مفهوم اتصال دائمی آن با تلفن هوشمند کاربر خواهد بود.

مجله آنلاین موبنا –  استفاده از انواع دوربین و سنسور در خودروهای امروزی دیگر مورد چندان عجیبی نیست و به عنوان بخشی از امکانات ساده محصولی که خریداری می‌کنید در نظر گرفته می‌شود. اما اگر از خودروهای مدل پایین‌تر استفاده می‌کنید یا آنکه اتومبیلی که در اختیار دارید چندان پیشرفته نیست می‌توانید با دوربین هوشمند “وزو360” تحولات جالبی در وسیله نقلیه خود ایجاد کنید.

 

 

وزو 360 همانطور که از نامش مشخص است محصولی است که از دو لنز واید برای پوشش 360 درجه در خودرو استفاده می‌کند. چنانچه گرفتار خواب‌آلودگی هنگام رانندگی شوید دیگر جای نگرانی وجود ندارد زیرا با پیام هشدار وزو از گرفتاری در تصادف و حوادث این‌چنینی نجات خواهید یافت.

ابعاد این دوربین برابر با 86 ×80 ×82mm اعلام شده است و همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید طراحی بسیار جمع و جوری دارد که استفاده از آنرا در هر خودرویی ممکن می‌سازد. امکان تعویض کارت حافظه میکرو اس دی برای آن در نظر گرفته‌شده و حتی می‌توانید از آن به عنوان یک دوربین ورزشی خارج از خودرو نیز استفاده کنید.

این محصول مبتنی بر فناوری 4 جی تولیدشده و همچنین از ارتباط وای فای نیز پشتیبانی می‌کند که این به مفهوم اتصال دائمی آن با تلفن هوشمند کاربر خواهد بود.  دریافت ویدئوهای زنده از خودرو هنگامی‌که از آن فاصله دارید روی تلفن همراه، به نظر گزینه‌های جذاب می‌آید. سنسورهای حرکتی که روی دوربین کار گذاشته شده است براحتی می‌توانند هر نوع حرکت داخل خودرو را تشخیص داده و برایتان پیام اخطار روی تلفن همراه ارسال کنند.

هوش مصنوعی وزو 360 هنگام رانندگی می‌تواند تغییر حالات چهره و خواب‌آلودگی راننده را تشخیص داده و پیام هشدار اعلام کند. برای ثبت سفارش این محصول باید 350 دلار هزینه کنید.


محتویات جعبه:


نگاهی به داخل دوربین و کاتالوگ مشخصات:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام