کوله پشتی با امنیت هوشمند! (+عکس)

ایمن‌سازی کوله‌های مسافرتی در برابر دزدان با قفل کار دشواری است، لذا یک شرکت تجاری ایتالیایی کوله‌هایی تولید کرده که به جای قفل عادی مجهز به اسکنر اثر انگشت هستند.

مجله آنلاین موبنا – شرکت Agazzi Designs برای نخستین بار کوله دستی کوچکی را تولید کرده که به راحتی در قالب کوله پشتی نیز قابل حمل است. اسکنر اثر انگشت ضد دزد این کوله دستی تنها با شناسایی اثرانگشت مالک آن درب کوله را باز می کند.

این کوله پشتی 23 لیتری در برابر آب نیز مقاوم بوده و در درون آن محفظه ای خاص برای قراردادن لپ تاپ نیز در نظر گرفته شده است. همچنین 15 جیب بغل هم برای کوله پشتی مذکور در نظر گرفته شده است. بندهای کوله مذکور به راحتی قابل تنظیم است.

شارژ قفل مبتنی بر اسکنر اثر انگشت این کوله پشتی با استفاده از پرت یو اس بی صورت می‌گیرد، قفل یادشده دسترسی به تمامی بخش‌های کوله را مسدود می‌کند.

وجود یک پاوربانک اختصاصی در درون این کوله، شارژ اسکنر آن را ساده می کند و البته برای شارژ گوشی هوشمند نیز کاربرد دارد. از پاور بانک می توان برای روشن کردن داخل کوله نیز استفاده کرد. قیمت این کوله که در ماه اکتبر یا اوائل پاییز روانه بازار می شود 250 دلار است.

 منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام