وقتی دستگاه بخور هوشمند می‌شود! (+فیلم و عکس)

اخیراً یک کمپانی به نام گوست با ارائه یک دستگاه متفاوت ذهنیت موجود از بخارسازها را به چالش کشیده و عملاً یک گجت هوشمند و فناورانه قابل حمل را معرفی کرده است.

مجله آنلاین موبنا – یکی از ابزارهایی که معمولاً در همه خانه‌ها و محیط‌های شغلی یافت می‌شود، دستگاه بخور و رطوبت ساز است که امروزه از آن شکل سنتی خود و حالت نوستالژیکی که ما به خاطر داریم، فاصله گرفته و تبدیل به یک دستگاه لاکژری و شیک شده است.

مدل ابتدایی دستگاه بخور

اما اخیراً یک کمپانی به نام گوست با ارائه یک دستگاه متفاوت ذهنیت موجود از بخارسازها را به چالش کشیده و عملاً یک گجت هوشمند و فناورانه قابل حمل را معرفی کرده است. همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید از منظر طراحی با یک اثر بسیار زیبا و خوش ساخت سرو کارداریم که شباهت زیادی به دستگاه‌های قهوه ساز لوکس دارد و در نگاه اول به‌سختی می‌توان کشف کرد که یک بخارساز در برابر ما قرار دارد.

همانطور که اشاره شد، یکی از مهمترین ویژگی‌های این دستگاه که گوست آنرا ام وی وان نامیده، اندازه مناسب و راحتی حمل آن است. براحتی آنرا داخل کیف خود بگذارید و در هر مکان از کیفیت بالای بخار-با دمای کنترل شده- تولیدشده توسط آن لذت ببرید. این دستگاه 295 دلار قیمت‌گذاری شده و در رنگ‌های متنوعی نیز عرضه می‌شود.

اما جذاب‌ترین ویژگی‌ام وی وان مربوط به بورد الکترونیک قرار گرفته در آن، ارتباط از طریق بلوتوث و درنهایت اپ اختصاصی و کنترل دستگاه با تلفن هوشمند می‌شود. باتری قدرتمندی که برای ام وی وان در نظر گرفته‌شده نیز تداوم کار دستگاه را تضمین می‌کند.

با توجه به ماهیت عملکردی یک دستگاه بخور و آثار درمانی آن برای کاربر، گوست بالاترین استاندارد ممکن در تولید این وسیله را به کار گرفته و از باکیفیت‌ترین مواد استفاده کرده است تا درنهایت بتواند یک دستگاه ایمن را روانه بازار کند. ویژگی‌های در نظر گرفته برای طراحی این دستگاه همانطور که در ویدئو بالا نیز مشاهده شد امکان استفاده از انواع پد کنسانتره گیاهان با خواص درمانی را نیز فراهم کرده که براحتی از طریق نرم‌افزار ام وی وان می‌شود رایحه موردنظر کاربر را انتخاب کرده و آنرا فعال کنید.

در تصویر زیر محتویات بسته‌بندی دستگاه را مشاهده می‌کنید که همراه آن 3 پد الکلی ویژه نظافت دستگاه، صافی‌های تصفیه و همچنین 3 پد کنسانتره گیاهی نیز وجود دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + ده =

دنبال کنید @ اینستاگرام