ساعات کار شعب پست بانک افزایش یافت

ساعات کار شعب پست بانک افزایش یافت

عضو هیات مدیره پست بانک از افزایش ساعات فعالیت شعب پست بانک تا پایان سال خبر داد و گفت: به‌منظور رفاه حال مشتریان و دسترسی آنان به خدمات متنوع بانکی در ایام پایانی سال جاری، ساعات کار شعب این بانک از 12 اسفندماه تا 28 اسفندماه ‌سال جاری تا ساعت 16 افزایش یافت.

مجله آنلاین موبنا – به گزارش موبنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، غلامحسین صباغی عضو هیات مدیره و رییس ستاد نوروزی پست‌بانک‌ایران گفت: به‌منظور رفاه حال مشتریان و دسترسی آنان به خدمات متنوع بانکی در ایام پایانی سال جاری، ساعات کار شعب این بانک از 12 تا 28 اسفندماه ‌امسال تا ساعت 16 افزایش یافت.
وی با تاکید بر آمادگی تمامی کارکنان بانک به ویژه شعب و باجه‌های بانکی برای حضور موثر جهت خدمت‌رسانی به هموطنان در ایام پایانی سال و نوروز تصریح کرد: شعب این بانک درسطح کشور در اسفندماه سال‌جاری از دوازدهم لغایت بیست و هفتم طی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقیقه لغایت 16و روزهای پنجشنبه نیز از ساعت 7 و 30دقیقه لغایت 15 آماده خدمت‌رسانی به هموطنان هستند که البته باجه‌های بانکی نیز طی این ایام از ساعت 8 لغایت 14و 30دقیقه و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 لغایت 13 و 30دقیقه آماده خدمت‌رسانی هستند.
وی افزود: ساعات کار شعب این بانک در روز بیست‌و‌هشتم اسفندماه در تمامی شعب سطح کشور از ساعت 7و30 دقیقه لغایت 14 و 30 دقیقه و روز بیست و نهم اسفندماه نیز شعب منتخب این بانک از ساعت 9 لغایت 12 و 30دقیقه آماده خدمت‌رسانی به هموطنان هستند.
صباغی با بیان اینکه باجه‌های بانکی در روز بیست‌و‌هشتم اسفندماه از ساعت 8 لغایت 13 آماده خدمت‌رسانی و بیست‌و‌نهم اسفندماه تعطیل هستند، اظهار کرد: در تعطیلات نوروزی سال 1397 شعب منتخب این بانک سوم و چهارم فروردین‌ماه از ساعت 9 الی 12 آماده ارایه خدمت به هموطنان هستند و باجه‌های بانکی نیز طی این روزها تعطیل می شوند.
رییس ستاد نوروزی پست‌بانک‌ایران عنوان کرد: برای رفع مشکلات احتمالی شعب و دستگا‌هِ‌های خودپرداز(ATM) گروه امداد (HELP DESK) بانک نیز در این ایام فعال بوده و ازطریق تلفنبانک 84284 برای مشتریان ساکن در استان‌های تهران و البرز و همچنین با شماره 84284(021) برای مشتریان ساکن در سایر استان‌های کشور آماده پاسخگوئی می‌باشند.
وی ادامه: لیست شعب‌ کشیک پست‌بانک‌ایران به همراه مشخصات کامل آن به زودی در وب‌سایت این بانک اطلاع رسانی می‌شود.

دنبال کنید @ اینستاگرام