تعطیلات با یک چمدان حرفه ایی! (+فیلم و عکس)

در ساخت چمدان جی-رو از نایلون بالستیک کوردورا و پلیمرهای مورد استفاده در صنایع هوایی به منظور ارائه بدنه ای بادوام و مقاوم در آب استفاده شده است.

مجله آنلاین موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور چمدان جی-رو با دو چرخ بزرگ خود چیزی فراتر از حمل بار را در اختیار کاربر قرار می دهد. چمدان هوشمند جی-رو با طراحی ظاهری زیبا و جذاب خود از ابعادی برابر با 355 × 559 × 228 میلیمتر و وزن 3.58 کیلوگرم سود می برد.

در ساخت چمدان جی-رو از نایلون بالستیک کوردورا و پلیمرهای مورد استفاده در صنایع هوایی به منظور ارائه بدنه ای بادوام و مقاوم در آب استفاده شده است. افزون بر این، دسته تلسکوپی چهار مرحله ای این چمدان از آلومینیوم مورد استفاده در صنایع هوایی ساخته شده و بیش از 172 میلیمتر طول دارد.

یکی از تاثیرگذارترین ویژگی های چمدان جی-رو چرخ های منحصر به فرد آن است. بزرگی قطر چرخ ها نزدیکی مرکز ثقل آنها به محور چرخش را موجب شده که تعادل بهتر را به ارمغان می آورد و حمل و نقل چمدان را برای کاربر تسهیل می کند. این چرخ ها که از پلیمرهای فوق قوی مورد استفاده در صنایع هوایی و سلاح گرم ساخته شده اند حرکت چمدان در هر سطحی را امکان پذیر می کنند.

 

امکان انتخاب یک پاوربانک 23 هزار میلی آمپر ساعتی برای چمدان جی-رو وجود دارد که به همراه دو درگاه یواس‌بی و یک خروجی برق جهانی امکان شارژ دستگاه های قابل حمل کاربر را فراهم می کند. داک شارژ این چمدان به عنوان پایه تبلت نیز قابل استفاده است.

افزون بر این، با استفاده از یک ماژول الکترونیکی اختیاری می توان از ویژگی هایی مانند ردیاب موقعیت مکانی داخلی و ردیاب مجاورت بهره‌مند شد. با استفاده از فناوری های جی‌اس‌ام-جی‌پی‌آر‌اس و بلوتوث کاربر می تواند از تلفن هوشمند و یک اپلیکیشن اختصاصی موقعیت مکانی چمدان در هر نقطه از جهان و یا مکان آن روی چرخ بار فرودگاه را ردیابی کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 17 =

دنبال کنید @ اینستاگرام