شنیدن ۱۰۰ ساعت موسیقی با موبایل بدون نیاز به شارژ (+عکس)

«انر جایزر» موبایلی با باتری ۱۸ هزار میلی آمپری در کنگره جهانی موبایل به نمایش گذاشته است که کاربر می تواند به وسیله آن بدون نیاز به شارژ، ۲ روز ویدئو تماشا کند یا ۱۰۰ ساعت موسیقی گوش کند.

موبنا – شرکت «انرجایزر» که برای تولید باتری مشهور است، در این اواخر اعلام کرده بود انبوهی از موبایل ها را رونمایی می کند که یکی از آنها باتری ۱۸ هزار میلی آمپری دارد.

درهمین راستا این شرکت اکنون موبایل های خود را کنگره جهانی موبایل به نمایش گذاشته است.

موبایل  Energizer Power Max P۱۸K Pop   بسیار حجیم است و به نظر می رسد پاوربانکی با یک نمایشگر باشد!  به هرحال باتری ۱۸ هزار میلی آمپری این دستگاه ۵ برابر باتری ۳۱۷۴ میلی آمپری  آیفون XS Max است.

طبق اطلاعات موبایل مذکور مجهز به سیستم عامل اندروید ۹.۰ است  و ۱۸ میلی متر ضخامت دارد. اما در تصاویر به نظر می رسد ضخامت آن بسیار بیشتر از ۱۸ میلی متر باشد. وزن دستگاه نیز اعلام نشده اما تصور می شود حدود یک پوند باشد.

به هرحال  Energizer Power Max P۱۸K Pop با چنین باتری را می توان چند روز بدون شارژ استفاده کرد. از سوی دیگر عمر باتری آن نیز با موبایل های موجود در بازار قابل مقایسه نیست.

شرکت تولید کننده ادعا می کند کاربر بدون نیاز به شارژ می تواند ۲ روز ویدئو تماشا کند، به مدت 100 ساعت موسیقی گوش کند یا ۹۰ ساعت با تلفن مکالمه انجام دهد.

اما بقیه مشخصات این دستگاه چندان  جالب نیستند.   Energizer Power Max P۱۸K Pop مجهز به یک تراشه مدیاکور ۲ گیگاهرتزی است اما ضد آب و ضد ضربه نیست.

 منبع: مهر

دنبال کنید @ اینستاگرام