مفهوم متفاوت هیبرید چندگانه در کیبورد! (+عکس)

طراحی جذاب این صفحه کلید قابلیت حمل و نقل آسان آن را امکان پذیر می کند. هر کلید جاستا دارای نمایشگر داخلی جوهر الکترونیک است که امکان تغییر پویای آنها به واسطه تغییر نرم افزار یا زبان مورد استفاده کاربر وجود دارد.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – کلیدهای جوهر الکترونیک برای اهداف متفاوت قابل تنظیم و سفارشی سازی هستند. بر همین اساس اگر دوستدار یک طراحی انعطاف پذیر و نوآورانه هستید صفحه کلید بی سیم “جاستا” با کلیدهای جوهر الکترونیک می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

صفحه کلید بی سیم جاستا از ابعاد مناسبی برابر با 391 × 150 میلیمتر سود می برد. طراحی جذاب این صفحه کلید قابلیت حمل و نقل آسان آن را امکان پذیر می کند. هر کلید جاستا دارای نمایشگر داخلی جوهر الکترونیک است که امکان تغییر پویای آنها به واسطه تغییر نرم افزار یا زبان مورد استفاده کاربر وجود دارد.

افزون بر این، صفحه کلید بی سیم جاستا دارای یک تاچ پد 3.5 اینچی چند لمسی قابل جدا شدن برای تجربه جستجوی راحت در وب و کلیدهای ویژه مدیا است که از طریق آنها کاربر به راحتی می تواند پخش مدیا را کنترل کند. همچنین، این صفحه کلید دارای میکروفن داخلی است و باتری نصب شده در آن طول عمر 12 ماه را ارائه می کند.

صفحه کلید جاستا با کلیدهای جوهر الکترونیک برچسب قیمت 299 دلار را یدک می کشد.

دنبال کنید @ اینستاگرام