یک پاوربانک متفاوت! (+عکس)

طراحی فوق جمع و جور این پاوربانک اجازه می دهد تا به راحتی در جیب جای بگیرد و بدنه آلومینیومی آن حس محصولی رده بالا و باکیفیت را به کاربر منتقل می کند.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور پاوربانک های کاربردی بسیاری در بازار وجود دارند اما شاید همه کاربران دوست نداشته باشند تا نمونه هایی سنگین وزن با ظرفیت بالا را حمل کنند. در همین راستا، سه طراح خوش ذوق پاوربانک فوق جمع و جور «تینو» که دارای یک کابل شارژ یکپارچه شده است را معرفی کرده اند.

تینو از طراحی چشمگیر و قابلیت حمل بالا سود می برد و توسط سه طراح کره ای به نام های سوهان جونگ، ریچ پارک و جونگها لی طراحی شده است. طراحی فوق جمع و جور این پاوربانک اجازه می دهد تا به راحتی در جیب جای بگیرد و بدنه آلومینیومی آن حس محصولی رده بالا و باکیفیت را به کاربر منتقل می کند.

تینو به یک باتری پشتیبان 480 میلی آمپر ساعتی مجهز شده و کابل شارژ یکپارچه شده آن با کانکتور میکرو یواس‌بی یا لایتنینگ این امکان را فراهم می کنند تا عمر باتری گوشی هوشمند خود را افزایش دهید. افزون بر این، تینو با یک کانکتور یواس‌بی دو طرفه همراهی می شود و کاربر می تواند از آن به عنوان کابلی برای شارژ یا همگام سازی با دستگاه های خود استفاده کند. کاربر با استفاده از «توربو سوئیچ» می تواند عملکرد انتقال داده کابل را غیر فعال کرده و سه برابر سریعتر نسبت به کابل های شارژ معمولی عملیات شارژ را انجام دهد.

دنبال کنید @ اینستاگرام