یک شلبی برای تمام دوران! (+فیلم و عکس)

"کارول شلبی" با معرفی شلبی کبرا 427 یکی از نمادین‌ترین خودروهای تمام دوران ها را معرفی کرد. به اعتقاد اکثر ماشین بازها، از آن زمان تا کنون نسخه ای که به مناسبت پنجاهمین سالگرد معرفی این رودستر کلاسیک ارائه شد یکی از بهترین های تمام دوران است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور “کارول شلبی” با معرفی شلبی کبرا 427 یکی از نمادین‌ترین خودروهای تمام دوران ها را معرفی کرد. به اعتقاد اکثر ماشین بازها، از آن زمان تا کنون نسخه ای که به مناسبت پنجاهمین سالگرد معرفی این رودستر کلاسیک ارائه شد یکی از بهترین های تمام دوران است.

 

 

برای پیشرانه این خودرو امکان سفارش مدل 400 اسب بخاری تا مدل افسانه ای بلوک بزرگ 427 که 700 اسب بخار نیرو تولید می کند، وجود داشته است. بدنه این خودرو که تنها 50 دستگاه از آن تولید شده از جنس فایبرگلاس و یا آلومینیوم قابل سفارش بود. 

قیمت نسخه پنجاهمین سالگرد شلبی کبرا 427 با بدنه فایبرگلاس 119,995 دلار و با بدنه آلومینیومی 179,995 دلار تعیین شد. این در شرایطی است که برای نصب پیشرانه و جعبه دنده با توجه به بدنه انتخاب شده باید هزینه اضافی پرداخت می شدو در نهایت قیمت کیت کامل این خودرو به 250 هزار دلار افزایش می یافت. 

در داخل خودرو فرمان چوبی با سه بازو و کف پوش های پنجاهمین سالگرد خودنمایی می کند. پوشش وینیلی ادوات داخلی به صورت استاندارد ارائه می شود و با صرف هزینه بیشتر امکان سفارش روکش های چرم نیز در نظر گرفته شد. 

دنبال کنید @ اینستاگرام