مجمع عمومی طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای سازمان فناوری اطلاعات برگزار شد

مجمع عمومی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای سازمان فناوری اطلاعات ایران با حضور نمایندگان سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارتخانه های اقتصاد و دارایی و صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجمع عمومی طرح‌های تملک دارایی‎ های سرمایه‎ای صبح امروز (یکشنبه) با حضور همه اعضای این مجمع و سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت صنعت، معدن و تجارت و اقتصاد و دارایی همچنین سیروس موثقی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

در این جلسه رضا باقری اصل عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات گزارشی از عملکردسال گذشته ارایه کرد و سپس وضعیت طرح های تملیک دارایی های سرمایه ای مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه سیروس موثقی نایب رییس این مجمع با اشاره به برنامه های استراتژیک جدید سازمان فناوری اطلاعات ایران اظهار کرد: با این نگاشت جدید سازمان فناوری اطلاعات توانسته است زیرساخت های اطلاعاتی کشور را به صورت شرکتی یا حاکمیتی تامین کند.

وی افزود: سازمان فناوری اطلاعات توانسته است در نقش یک سازمان توسعه ای با بخش خصوصی مشارکت کند.

بر اساس این گزارش، اعضای این مجمع به ارایه نگاشت اهداف کمی برنامه ششم توسعه، طرح ها و برنامه های این سازمان تاکید کردند.

دنبال کنید @ اینستاگرام