پیوند دو برترین؛ از زمانسنج تا پیست! (+تصاویر)

این ساعت که ترکیبی از دی‌ان‌ای دو برند مطرح جهان محسوب می شود با طراحی زیبا و جذاب خود مناسب آقایان دوستدار سرعت و سبک زندگی هیجان انگیز است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – شرکت ساعت سازی سوئیسی تودور از سال 2011 با شرکت موتورسیکلت سازی دوکاتی همکاری داشته و یکی از بهترین محصولات این همکاری به نام فست‌رایدر بلک شیلد اخیرا معرفی شده است. این ساعت زیبا به قاب 42 میلیمتری سیاه رنگ که از سرامیک سیاه مات شکل گرفته مجهز شده است.

آن چه قاب ساعت بلک شیلد را ویژه می سازد ساخت آن از بلوکی واحد با استفاده از سرامیک تزریق شده به جای کاربرد سرامیک در قالب یک پوشش است که به طور معمول صورت می گیرد. بخش میانی قاب و گودی به همان اندازه محکم هستند و به لطف تکنیک های ساخت پیشرفته، ساعت بلک شیلد تا عمق قابل توجه 150 متری در برابر آب مقاوم است.

در بلک شیلد موتور ساعت کرنوگراف مکانیکی خودکوک تودور کالیبر 7753 به کار گرفته شده که در بسامد 28,800 ضربه در ساعت (bph) کار می کند و نیروی کافی برای حدود 46 ساعت را دارد. در نهایت، بلک شیلد با بند لاستیکی یا چرم آلکانترا با دوخت های قرمز عرضه می شود. این ساعت که ترکیبی از دی‌ان‌ای دو برند مطرح جهان محسوب می شود با طراحی زیبا و جذاب خود مناسب آقایان دوستدار سرعت و سبک زندگی هیجان انگیز است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دنبال کنید @ اینستاگرام