متفاوت ترین تجربه کمپینگ! (+تصاویر)

یک کمپانی بریتانیایی بین به نام تری تنتس اقدام به طراحی کابین هایی سفارشی با قابلیت حمل و نقل آسان به شکل بدنه هواپیما کرده است که نه تنها با محیط زیست سازگاری بالایی خواهند داشت، بلکه دوام و استحکام قابل توجهی نیز دارند.

موبنا؛ رکسانادانیالی – ابعاد جمع و جور کابین های مذکور (3 در 5 متر) این اجازه را به افراد می دهند تا حتی در بکر ترین مناطق طبیعت نیز اقامتی فراموش نشدنی را تجربه کنند. این کابین ها که به شکل بدنه هواپیما ساخته می شوند، به صورت یک کیت متشکل از اجزای مختلف ارائه خواهند شد و قابل سر هم کردن در محل هستند. سادگی ذاتی این کابین ها، اجازه مونتاژ آنها در مکان های دور از دسترس و بدون استفاده از هیچ گونه تجهیزات خاص مانند ابزارآلات سنگین را می دهد. از طرف دیگر با معرفی این روش متفاوت کمپینگ، آسیب به محیط زیست نیز به حداقل خواهد رسید.

کمپانی سازنده از یک خط مشی خاص حمایت می کند که در آن تمامی محصولات ساخته شده قابل استفاده مجدد هستند و با هدف به حداقل رساندن زباله های آسیب رسان ساخته می شوند. به همین دلیل است که گفته می شود کابین های نام برده از نظر سازگاری با محیط زیست در بهینه ترین حالت ممکن قرار دارند. لازم به ذکر است که مواد باقی مانده از فرآیند تولید، برای ساخت تجهیزات کمپینگ برای باری دیگر مورد استفاده مجدد قرار می گیرند.

کابین های تولیدی با استفاده از پوسته ای آلومینومی پوشیده شده اند. چهارچوب مجموعه نیز از ترکیب چوب و آلومینیوم تهیه شده است. این ساختار می تواند در برابر انواع چالش های محیطی و آب و هوایی مقاومت بالایی را از خود نشان دهد. پنل های خورشیدی نیز یکی از مهم ترین ویژگی های کابین مذکور به شمار می روند. قیمت کابین ها از £26,000شروع می شود و برای نصب و راه اندازی آنها به طور متوسط 2 الی 4 روز زمان لازم است.

 منبع: پول نیوز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − دوازده =

دنبال کنید @ اینستاگرام