گردشی در زیباترین هتل یونان! (+تصاویر)

در قسمت شرقی یونان، جزیره ای سرسبز به نام زاکینتوس واقع شده است که می تواند یادآور یک بهشت مدرن با معماری استوائی باشد.

موبنا؛ رکسانادانیالی – ترکیب منحصر به فرد از رنگ بندی زمردی مناظر طبیعی اطراف، هر چشمی را به خود خیره خواهد کرد. در ادامه هتلی فوق العاده را معرفی خواهیم کرد که توسط تیم طراحی Block722 (یک استودیو یونانی- سوئدی) ساخته شده است. قلب این هتل را یک دریاچه مصنوعی با مساحت 4000 متر مربع تشکیل می دهد که در نوع خود بی سابقه است.

تلفیق این دریاچه دیدنی با درختان زیتون منطقه، چشم انداز بی نظیری را ایجاد کرده است. در ساخت هتل از مواد و مصالح طبیعی مانند چوب بلوط و بامبو استفاده شده است. بدین ترتیب با توجه به رعایت مدرنیته در طراحی هتل، مجموعه ای ساخته شده که از هر نظر با زیبایی های محیط اطراف مطابقت دارد و حسی لوکس از یک اقامت چند روزه در جزایر یونان را به مهمانان خود انتقال می دهد. ارتباط اصولی و ماهرانه فضاهای داخلی و خارجی با یکدیگر، این فرصت را فراهم آورده است تا بتوان از محیط طبیعی منطقه حداکثر لذت را برد.

توجه به جنبه های متفاوت زندگی سالم همچون اصول تمرینات یوگا، قدرت طبیعت و مدیتیشن در فضای باز، فرصتی منحصر به فرد برای بازیابی انرژی از دست رفته و یک استراحت کامل در این هتل خواهد بود. مهمانان می توانند از امکانات متنوع همچون باشگاه، سالن مدیتیشن، خدمات ماساژ، سالن زیبایی و همچنین کلاس های آموزش یوگا استفاده کنند. اطراف دریاچه نیز انواع جلسات مهم کاری برگزار می شوند.

 منبع: پول نیوز 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام