مفهوم واقعی سوپراسپرت در بازار دوچرخه‌های الکتریکی! (+فیلم و عکس)

ترفکتا دی‌آر‌تی عملکرد فوق العاده ای ارائه می کند. این محصول به موتور الکتریکی 4 کیلووات به همراه جعبه دنده 14 سرعته و یک بسته باتری یون لیتیوم مجهز شده است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – برخی شرکت ها در جهان وجود دارند تا روند بازی در حوزه فعالیت خود را تغییر دهند. اما ترفکتا موبیلیتی در میان آنها قرار ندارد. اتحاد مهندسان سوئیسی، هلندی و آلمانی در پس این شرکت دارای ماموریت ایجاد یک بازی جدید بوده و میدان بازی آنها نیز جابجایی شخصی است.

 

 

نتیجه فعالیت مشترک مهندسان ترفکتا موبیلیتی محصولی به نام ترفکتا دی‌آر‌تی بوده است. این دوچرخه الکتریکی همانند نمونه های دیگر دارای پدال، بسته باتری و موتور الکتریکی است اما در زمینه طراحی و عملکرد چیزی بیشتر شبیه به لامبورگینی یا فراری محسوب می شود.

ترفکتا دی‌آر‌تی عملکرد فوق العاده ای ارائه می کند. این محصول به موتور الکتریکی 4 کیلووات به همراه جعبه دنده 14 سرعته و یک بسته باتری یون لیتیوم مجهز شده است. ترفکتا دی‌آر‌تی قادر است به بیشینه سرعت 70.8 کیلومتر در ساعت دست یابد و با یک بار شارژ باتری خود مسافت 106 کیلومتری را بدون پدال زدن طی کند. اگر باتری اولویت نخست شما محسوب می شود می توانید در سرعت های پایین از نیروی پدال و یا ترمزگیری برای شارژ باتری این دوچرخه الکتریکی استفاده کنید.

با استفاده از یک سیستم تعلیق که به صورت الکتریکی کنترل می شود و چرخ های هفت اینچی می توانید با ترفکتا دی‌آر‌تی در زمین های ناهموار و لیز نیز با سرعت حرکت کنید. چرخ های این دوچرخه الکتریکی از فیبر کربن و بدنه شیک و زیبای آن از آلومینیوم مورد استفاده در صنایع هوایی شکل گرفته اند.

ترفکتا دی‌آر‌تی با برچسب قیمت 25 هزار دلاری را نمی توان محصولی ارزان قیمت نامید اما با پرداخت آن علاوه بر موارد ذکر شده در بالا ویژگی های دیگری مانند بسته تعویض سریع باتری و قابلیت یکپارچه سازی با آی‌فون را نیز در اختیار خواهید داشت. بدون تردید، از این سوپراسپرت دنیای دوچرخه های الکتریکی می توانید با آرامش برای کارهای روزمره مانند رفت و برگشت به سر کار و منزل خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام