وقتی دوچرخه ایتالیایی باشد! (+فیلم و عکس)

چراغ جلو این دوچرخه الکتریکی بیانی مدرن از چراغ های جلو خودرو اولیه است، در شرایطی که بدنه فیبر کربنی ساخت محصولی سبک وزن را ممکن کرده است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – بیچیکلتو دوچرخه ای الکتریکی است که در شهر تورین ایتالیا توسعه یافته و معرف خوبی برای استادکاری ایتالیایی نیز است. این دوچرخه الکتریکی از طراحی نوآورانه و ترمزهای مفهومی جدید سود برده و ترکیبی از دوچرخه و موتورسیکلت را ارائه می کند.

طراحی بیچیکلتو با توجه دقیق به جزئیات و با الهام از موتورسیکلت های کلاسیک شکل گرفته و از این رو لذت بردن از ظاهری منحصر به فرد و ترکیبی از فناوری و عناصر جذاب امکانپذیر شده است. چراغ جلو این دوچرخه الکتریکی بیانی مدرن از چراغ های جلو خودرو اولیه است، در شرایطی که بدنه فیبر کربنی ساخت محصولی سبک وزن را ممکن کرده است.

بیچیکلتو در دو مدل مختلف در دسترس است که به نام های «ترادیتزیونه ایتالیانا» و «اسپا ادیشن» شناخته می شوند. مدل نخست به بدنه سیاه مات و یک موتور 250 وات مجهز است که امکان دستیابی به سرعت 25 کیلومتر در ساعت را فراهم می کند. این مدل نیروی خود را از یک باتری 36 V-15 A دریافت می کند که دامنه حرکت 90 کیلومتری را پوشش می دهد. از دیگر ویژگی های این مدل می توان به دیسک ترمز هیدرولیکی «فرمولا C1» اشاره کرد.

مدل اسپا ادیشن از رنگ آمیزی براق و موتور الکتریکی 350 وات بهره می برد که دستیابی به بیشینه سرعت 50 کیلومتر در ساعت را امکانپذیر می کند. نیروی مورد نیاز این مدل توسط یک باتری 36 V-20 A تامین می شود. بلندگوی بلوتوث به همراه سیستم ضد سرقت سفارشی از دیگر ویژگی های این مدل هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هجده =

دنبال کنید @ اینستاگرام