چراغ قوه بند انگشتی! (+فیلم و عکس)

ابزار و وسایل کوچک همیشه جذاب بوده اند و این بار تولید کوچک ترین چراق قوه دنیا در ابعاد یک بند انگشت که نور مناسبی دارد، جلب توجه کرده است.

موبنا – این چراغ قوه بند انگشتی را می توان حتی از دسته زیپ کیف یا جیب شلوار آویزان کرد و در زمان نیاز از آن استفاده کرد.

چراغ قوه یادشده از نظر ظاهری شباهت زیادی به سر فشنگ دارد، ولی بدنه آن آلومینیومی بوده و البته به شکل ضد آب طراحی شده است. این محصول که ساب نام دارد تا عمق یک متری آب سالم می ماند و در برابر گرد و غبار و آلودگی هم تا حد زیادی مقاوم است.
تامین برق این چراغ قوه با استفاده از سه باتری کوچک سلولی AG1 صورت می گیرد و نصب آنها بر روی چراغ قوه یادشده یک سال انرژی آن را تامین می کند. چراغ قوه مذکور با استفاده از یک دکمه کوچک خاموش و روشن می شود. میزان قدرت لامپ این چراغ قوه 30 لومنز است و می توان آن را به گوشی هوشمند نیز متصل کرد.
تولید چراغ قوه ساب توسط شرکت Malboro & Kane صورت گرفته که در لندن فعالیت می کند و پیش از این کپسول های پزشکی نیز در همین ابعاد تولید کرده بود. تولید این چراغ قوه 2.54 سانتیمتر و قطر آن 1.27 سانتیمتر است. قیمت این چراغ قوه 20 دلار است.

 منبع: فارس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 7 =

دنبال کنید @ اینستاگرام