تفریح 34 میلیون پوندی با امبرائر! (+فیلم و عکس)

جت شخصی امبرائر لین‌ایج 1000ای محصولی است که برای افراد ثروتمند، خانواده‌های سلطنتی و سیاستمداران قدرتمند طراحی شده است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور اگر بی حوصله و کسل شده اید و صرف هزینه ای 34 میلیون پوندی نیز مشکلی برای شما ایجاد نمی کند می توانید با خرید این هواپیمای خصوصی لوکس سفرهای آینده خود را به نقاط دیدنی جهان برنامه ریزی کنید. جت خصوصی امبرائر لین‌ایج 1000ای محصولی است که برای افراد ثروتمند، خانواده‌های سلطنتی و سیاستمداران قدرتمند طراحی شده است.

اگر نمی توانید این هواپیمای لوکس را خریداری کنید امکان کرایه آن نیز وجود دارد که باید هزینه 8,300 پوند برای هر ساعت را بپردازید.

کابین جت خصوصی امبرائر به پنج بخش تقسیم شده است که شامل یک اتاق خواب مستر می شود و با تخت کویین و دوشی رویایی تکمیل می شود. بخش نشیمن مرکزی حدود 8 فوت (2.4 متر) عرض و 6 فوت (1.8 متر) ارتفاع دارد و به مبلمان چرم سپید و فرش های پشمی مرغوب مجهز شده است. البته مشتریان می توانند از میان 700 پارچه و طیف گسترده ای از فرش ها نمونه مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

داک های آی‌فون، چندین تلویزیون، پخش کننده های بلوری و وای فای بخشی از بسته امکانات و ویژگی های جت خصوصی امبرائر هستند و همچنین می توان به فضای ذخیره بار 323 فوت مربعی (9.14 متر مربع) نیز اشاره کرد. حتی یک آشپزخانه با اجاق مایکروویو، قهوه ساز اسپرسو و ماشین ظرفشویی به قیمت 35 هزار پوند در این هواپیما جای گرفته است.

 

خدمه هواپیما پذیرایی از 19 مسافر را بر عهده خواهند داشت و با توجه به برد پروازی 8,529 کیلومتری با بیشینه سرعت 874 کیلومتر در ساعت می توان به مقاصد مختلفی در جهان دسترسی داشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام