تمام مدل های جدید کادیلاک برقی می شوند

کادیلاک یکی از برندهای خاطره ساز شرکت جنرال موتورز است و حالا این شرکت قصد دارد تولید مدل های بنزین سوز خودروی مذکور را متوقف کند و تنها کادیلاک های برقی تولید کند.

موبنا – اولین مدل برقی کادیلاک با باتری جدیدی تولید خواهد شد که البته هنوز جزئیات فنی آن اعلام نشده است.

منابع مطلع می گویند جنرال موتورز به منظور جذاب کردن کادیلاک های برقی خود قصد دارد هویت آنها را با استفاده از ویژگی ها و امکانات متنوعی از کادیلاک های قدیمی متمایز سازد که البته هنوز در این زمینه اخبار و اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

جنرال موتورز بسیار دیر وارد بازار تولید و فروش خودروهای برقی شد. یکی از خودروهای برقی تولیدی این شرکت Chevy Bolts نام دارد که میزان فروش آن در سال ۲۰۱۸ نسبت به سال ۲۰۱۷ با ۲۰ درصد کاهش به ۱۸۰۱۹ دستگاه کاهش یافت.

ناظران بازار می گویند جنرال موتورز از بسیاری از رقبای خود در زمینه تولید خودروهای برقی عقب افتاده و در ماه های اخیر شرکت هایی مانند آئودی، مرسدس بنز، جگوار و بی ام و خودروهای برقی پیشرفته ای را تولید کرده اند که هدف همگی آنها رقابت با خودروهای برقی تسلا و به خصوص مدل اس است.

جنرال موتورز در واکنش به تلاش های رقبا اعلام کرده که قصد دارد تا سال ۲۰۲۳ بیست مدل خودروی برقی جدید تولید کند، اما مشخص نیست آیا خودروهای یادشده بازار و مشتری خواهند داشت یا خیر.

 منبع: مهر 

دنبال کنید @ اینستاگرام