دستگاهی که به کاربر توصیه می‌کند چه لباسی بپوشد (+عکس)

یک شرکت تولید کننده محصولات الکترونیکی از ماژولی رونمایی کرده که نمایشگری را روی مبلمان یا در کمد با پروژکتور ایجاد می کند تا به کاربر توصیه کند چه لباسی بپوشد.

موبنا – در نمایشگاه CES شرکت «بوش» از دستگاهی رونمایی کرد که می توان آن در کمد لباس به کار بردتا قفسه های معمولی قدیمی را به اینترنت متصل کند.
ماژول BML۱۰۰PI با پروژکتور یک صفحه نمایش لمسی روی قفسه ها را ایجاد می کند و به کاربر شما کمک کند یک لباس را انتخاب کند یا لباس های خود را از خشکشویی بگیرد.

این دستگاه به طور مستقیم برای مصرف کنندگان ساخته نشده است. بلکه بوش ماژول را مخصوص تولید کنندگان ابداع کرده است.
دستگاه فقط ۴۷ × ۴۳ میلی متر (۱.۹ X ۱.۷ in) است و به عبارت دیگر حتی از یک کارت اعتباری هم کوچکتر به حساب می آید و حدود ۲ وات برق مصرف می کند. ایده اصلی آن است که می توان این دستگاه را در لوازم آشپزخانه، وسایل خانگی یا مبلمان تعبیه کرد. تا یک نمایشگر روی ۶ سطح مختلف به طور همزمان ظاهر شود.

به گفته این شرکت دستگاه مذکور تصاویر واضح را بر روی هر نوع سطح، (خواه تاریک، رنگی، مرطوب یا منحنی ) ایجاد می کند. تصویری که با پروژکتور ایجاد می شود یک اشعه لیزر خطی نمایشگر را فعال می کند. هنگامیکه انگشت یا هر شی این خط لیزری را مختل کند، نمایشگر آن را رصد می کند.

این نمایشگر لمسی را می توان روی در کمد با پروژکتور ایجاد کرد تا به کاربر توصیه کند چه لباس هایی بپوشد یا می توان آن را روی قفسه ایجاد کرد تا کاربر متوجه شود چه زمان و چه تعداد لباس نو باید بخرد.

به گفته بوش این محصول در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

 منبع: مهر

دنبال کنید @ اینستاگرام