گلدانی مخصوص خانه های کم نور!(+عکس)

اگر در یک آپارتمان شهری زندگی می کنید و به نور خورشید چندانی دسترسی ندارید، ایجاد یک باغچه یا نگهداری از گیاهان می تواند چالش برانگیز باشد. برای غلبه بر این چالش نوی استودیو (Nui Studio) لامپ میگدل (Mygdal) را معرفی کرده است که راه حلی عالی به نظر می رسد.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور اگر در یک آپارتمان شهری زندگی می کنید و به نور خورشید چندانی دسترسی ندارید، ایجاد یک باغچه یا نگهداری از گیاهان می تواند چالش برانگیز باشد. برای غلبه بر این چالش نوی استودیو (Nui Studio) لامپ میگدل (Mygdal) را معرفی کرده است که راه حلی عالی به نظر می رسد. این محصول نوآورانه بی نیاز از رسیدگی خاص امکان رشد گیاهان بدون نور خورشید یا آبیاری را فراهم می کند.

با استفاده از لامپ LED، امکان رشد هر نوع گیاه کوچکی فراهم می شود. پایه آلومینویمی نیز آب را ذخیره می کند و به صورت دوره ای برای تغذیه بستر خاک استفاده می کند.


نوی استودیو یک نسخه 13 در 10 اینچی با قابلیت آویزان شدن و یک نسخه 27 در 19 اینچی که روی سطح قرار می گیرد را طراحی کرده است. شیشه دست ساز دارای پوششی الکتریکی است که موجب می شود میگدل از تمامی زوایا درخشان به نظر برسد.


نوی استودیو مدل های مختلف را مورد آزمایش قرار داده تا به شکل درست و مناسب را برای این محصول دست یابد. 


محفظه شیشه ای به صورت دست ساز و به روش دمیدن شکل گرفته است.


نام این لامپ ادای احترامی به شیشه ساز معروف پیتر کوشینکه است که در روستای میگدل، دانمارک زندگی می کرد. کلمه دانمارکی «میگدل» به «خاک حاصلخیز» ترجمه می شود.


محفظه شیشه ای زیست بومی خودکفا است و این محصول برای افرادی که در آپارتمان هایی با دسترسی اندک به نور خورشید یا افرادی که در پی آبیاری بدون دردسر گیاهان خود هستند، مناسب است.


با میگدل ترکیبی از زیبایی های نور و طبیعت را می توانید به محیطی تاریک و حتی بدون پنجره وارد کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام