تجربه ای متفاوت از پرورش گیاه! (+فیلم و عکس)

هر یک از این گیاهان داخل یک کپسول حاوی مواد مغذی مناسب برای گیاه بسته بندی شده اند. تنها کاری که باید انجام دهید وارد کردن کپسول های مورد علاقه تان در سه گلدان لیلو و افزودن آب به آنها است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور با برخورداری از سه گلدان و کپسول های گیاهی، سیستم پرورش گیاه لیلو به شما اجازه می دهد تا گیاهان و سبزیجات مورد علاقه خود را به راحتی در خانه پرورش دهید. این سیستم با کاربری ساده و کنترل از طریق اپلیکیشن شامل یک سینی چوبی با سیستم روشنایی LED و سه گلدان می شود.

 

این سیستم گیاهی از طراحی کمینه گرا و جذابی سود می برد و به همراه گیاهانی که در آن رشد می کنند شادی و سرزندگی را به شیوه ای مدرن و شیک وارد آشپزخانه شما می کند. لیلو دارای انواع مختلفی از گیاهان مانند ریحان، نعناع، اویشن، گشنیز و جعفری، ارگانو، پیازچه و … است.

هر یک از این گیاهان داخل یک کپسول حاوی مواد مغذی مناسب برای گیاه بسته بندی شده اند. تنها کاری که باید انجام دهید وارد کردن کپسول های مورد علاقه تان در سه گلدان لیلو و افزودن آب به آنها است. طراحی شناور پتنت‌دار لیلو اجازه می دهد ریشه به طور آزادانه در آب رشد کند در شرایطی که سیستم روشنایی LED با قابلیت تنظیم ارتفاع طیف نوری مناسب برای گیاهان را فراهم می کند.

این سیستم گیاهی دارای یک اپلیکیشن اختصاصی است که راهنمای کاشت، دستورالعمل های مفید و حقایقی جالب توجه را ارائه می کند.

سیستم پرورش گیاه لیلو برچسب قیمت 59 یورویی (حدود 65 دلار) را یدک می کشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − شش =

دنبال کنید @ اینستاگرام