تقدیر از سفیر محصولات ایران خودرو در جام جهانی روسیه

در مراسمی با حضور قائم مقام ارشد مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو،‌ خودروی سفیر محصولات ایران خودرو در مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه تعویض شد.

موبنا – عباس ملکی تهرانی در این مراسم ضمن قدرانی از اقدام مشتری ایران خودرو برای سفر به روسیه با محصول پارس ایران خودرو گفت: قصه سفر طولانی این مشتری به همراه خانواده خود برای دیدن بازی های جام جهانی روسیه را شنیدیم، طبق تصمیم هیات مدیره ایران خودرو برای قدردانی از این مشتری وفادار تصمیم گرفته شد تا خودرو ایشان را با خودرویی صفر کیلومتر تعویض کنیم.

وی تاکید کرد:‌ پیش از آن که به دنبال آثار این اقدام در راستای معرفی محصولات ایران خودرو در بازار جهانی باشیم به دنبال قدرشناسی از یک مشتری وفادار به ایران خودرو و ایجاد امکان تعویض خودروی وی با محصول صفر کیلومتر بوده ایم.

قائم مقام ارشد مدیرعامل ایران خودرو با اشاره به شرایط سخت فعلی گفت: امیدواریم با عبورسربلند از دوران تحریم فعلی همچنان و بیش از گذشته، محصولاتمان را متناسب با نیاز جامعه عرضه کنیم.

وی از شکل گیری و ایجاد باشگاه مشتریان وفادار ایران خودرو خبر داد و گفت: با ایجاد این باشگاه قدرشناسی از مشتریان وفادار به صورت سازمان یافته و منظم صورت خواهد گرفت.

گفتنی است، محمد پیرزمان از شهروندان اندیمشکی است که در زمان برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در روسیه،‌ به همراه خانواده خود با محصول پارس ایران خودرو مسیر طولانی اندیمشک تا مسکو را طی کرده است. حضور محصول ایرانی در روسیه بسیاری از گردشگران و مردم این کشور را به شگفتی واداشته است.

دنبال کنید @ اینستاگرام