سایپا آذین جزو شرکت های پیشرو درگروه سایپا است

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت سایپا آذین گفت: افزایش بهره وری و سودآوری شرکت های گروه در مسیر رشد و تعالی سازمان از اولویت گروه خودروسازی سایپا است.

موبنا – طی حکمی از سوی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا امیر رضا نخعی به عنوان مدیرعامل شرکت سایپا آذین منصوب شد.

در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت سایپا آذین، دکتر محمدرضا سروش با قدردانی از زحمات مهندس چرومی، مدیرعامل قبلی سایپا آذین، گفت: افزایش بهره وری و سودآوری باید در اولویت کاری همه شرکت های گروه قرار گرفته شود و در راستای افزایش و سودآوری برای صاحبان سهام گام های جدی برداشته شود.

وی خاطر نشان کرد: با همکاری و همدلی تمامی همکاران باید تغییرات لازم و کافی در ساختار مالی، نیروی انسانی و سازمانی شرکت ها داده شود تا بهره وری و رشد سازمانی محقق شود.

سروش خاطر نشان کرد: شرکت سایپا آذین به لحاظ پتانسیل و جایگاه، جزو شرکت های پیشرو گروه است که لازم است با تغییرات عمده در همکاری با شرکت های زیرمجموعه، تقویت زنجیره تامین، افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده سهم بازار خود را افزایش دهد.

مدیرعامل گروه سایپا افزود: برای برون رفت از شرایط موجود، شرکت های گروه باید با تغییر نگرش، فرهنگ بهره وری را در سازمان خود نهادینه کنند.

وی گفت: رشد و تعالی سازمان در گرو همکاری همه جانبه تمامی سطوح است که برای رسیدن به این مهم، کار مضاعف و تغییرات لازم در ساختار سازمان باید در دستور کار قرار گیرد.

گفتنی است در این مراسم محسن چرومی مدیر عامل پیشین سایپا آذین گزارشی ا ز عملکرد دوران تصدی خود ارائه داد و برای مهندس نخعی به عنوان مدیر عامل جدید سایپا آذین آرزوی موفقیت کرد.

شایان ذکر است نخعی دارای مهندسی مکانیک جامدات در مقطع کارشناسی و مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی ارشد بوده و داری سوابق پژوهشی، آموزشی و ارائه مقالات تخصصی در زمینه تحصیلی خود است.

وی دارای 20 سال سابقه کاری در بخش های مهندسی و تولید در گروه خودروسازی سایپا است و دارای سوابقی چون مدیرعاملی و عضویت در هیات مدیره شرکت مهندسان مشاور صنایع وسائط نقلیه(خودرو) ایران و قائم مقام مدیرعامل این شرکت، مدیریت فنی مهندسی و طرح و برنامه، مدیر پروژه های محصول در شرکت خدمات مهندسی و فن آوری سایپا و عضویت در هیات مدیره و مدیریت پروژه های مهندسی است.

دنبال کنید @ اینستاگرام