تجربه ای متفاوت از چرم به سبک بلغاری! (+عکس)

خودرو پایه یکی از مدل های تولید محدود سی و پنجمین سالگرد است که مورگان در سال 2003 و به تعداد صد دستگاه روانه بازار کرد و این خودرو ویژه به واسطه تغییرات جالب توجه ویلنر هرچه بیشتر منحصر به فرد شده است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – شرکت بلغارستانی ویلنر در زمینه تغییر و بروزرسانی طراحی داخلی خودرو متخصص است و پروژه این شرکت که بر اساس خودرو مورگان پلاس 8 شکل گرفته بار دیگر این استادکاری را نشان می دهد. ویلنر بیشترین میزان استفاده از چرم را برای این خودرو اسپرت داشته که با طراحی ظاهری کلاسیک آن به خوبی پیوند خورده است. در واقع نمای داخلی ویلنر مورگان پلاس 8 را می توان یک اثر هنری واقعی عنوان کرد.

خودرو پایه یکی از مدل های تولید محدود سی و پنجمین سالگرد است که مورگان در سال 2003 و به تعداد صد دستگاه روانه بازار کرد و این خودرو ویژه به واسطه تغییرات جالب توجه ویلنر هرچه بیشتر منحصر به فرد شده است. این خودرو با چرم قهوه ای و دوخت های سفید و نقره ای، و چرم آلکانترا مشکی برای قفل درها مزین شده است.

ویلنر یک تم مشکی و قرمز ویژه برای قفل کمربند ایمنی با پوشش دوخت دار را بکار گرفته و تمامی پیچ ها و بست هایی که در معرض دید قرار داشته اند نیز با نمونه هایی جدید تعویض شده اند تا به همراه فرمان چوبی و آلومینیومی این خودرو از جلوه ویژه ای برخوردار شوند.

پیشرانه مورگان پلاس 8 بدون تغییر باقی مانده و مدل استاندارد 4 لیتری هشت سیلندر است که توانایی تولید 190 اسب بخار نیرو و 320 نیوتن متر گشتاور را دارد. شاید در نگاه نخست نیروی چندان زیادی به نظر نرسد اما به خوبی پاسخگوی نیازهای این خودرو اسپرت سبک وزن است.

دنبال کنید @ اینستاگرام