هتلی رویایی در آلپ! (+عکس)

بنای اصلی ساختمان هتل به دهه 1970 باز می گردد اما به طرز هنرمندانه ای هم از نظر طراحی ظاهری و هم امکانات با عناصر زندگی مدرن همگام شده است. در این میان چشم انداز بی نظیر منطقه نیز بی تاثیر نبوده است.

موبنا؛ رکسانا دانیالی – هتلی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، یک پروژه کاملا مدرن اقامتگاه کوهستانی با سونا، حمام بخار و همچنین استخر در فضای آزاد است که در تیرول جنوبی ساخته شده است. تیرول منطقه ای تاریخی در آلپ (شمال ایتالیا و غرب اتریش) محسوب می شود. جالب است بدانید که بنای اصلی ساختمان هتل به دهه 1970 باز می گردد اما به طرز هنرمندانه ای هم از نظر طراحی ظاهری و هم امکانات با عناصر زندگی مدرن همگام شده است. در این میان چشم انداز بی نظیر منطقه نیز بی تاثیر نبوده است.

معمار این هتل اوتمار بارث می گوید: بنای سالن ماساژ و آبگرم هتل به نحو جالبی در یک طبقه خلاصه شده است و اشراف کاملی به چشم انداز زیبای محیط اطراف دارد. آبگرم و سالن ماساژ این مجموعه در فضایی به مساحت 250 متر مربع ساخته شده که از طریق شیشه های شفاف ساختمان دسترسی آزاد به محیط طبیعی منطقه خواهند داشت. ترکیب هتل، دریاچه و کوهستان تیرول، هر اقامتی را تبدیل به تجربه ای فراموش نشدنی خواهد کرد.

همانطور که در تصاویر نیز مشخص است در ساخت هتل به غیر از نمای شیشه ای آبگرم، غالبا از بتن و چوب استفاده شده است. لازم به ذکر است که دقت زیادی در انتخاب مصالح مرغوب برای طراحی این هتل به خرج داده شده و تضاد ماهرانه میان رنگ های سفید و سیاه نیز از جمله اصلی ترین نتایج آن به شمار می رود.

استخری که در فضای آزاد میان هتل و آبگرم/ سالن ماساژ قرار گرفته است، این دو بنای اصلی را به یکدیگر مرتبط می سازد. اتاق های پنج وجهی در فضای داخلی سالن ماساژ نیز متشکل از حمام بخار، سونا و محیطی منحصر به فرد برای استراحت هستند.

 منبع: پول نیوز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + شانزده =

دنبال کنید @ اینستاگرام