مهندس صدری خبر داد:

ادامه تخفیف فروش تانومای ویژه تا پایان سال

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه فروش تانومای ویژه تا پایان سال ادامه دارد، افزود: به منظور تحقق مشتری مداری و تشویق مشتریان برای دریافت امکانات فیبر نوری، کاهش تعرفه های مربوط به تانومای ویژه تا پایان سال جاری اجرا می شود.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری ضمن اظهار مطلب فوق خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال مشتریان از سرویس تانومای ویژه، کاهش تعرفه‌ها تا پایان سال جاری ادامه داشته و تمام مشتریان و به خصوص مشتریان خانگی می‌توانند از اتصال مبتنی بر فیبر نوری برخوردار شوند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، قیمت بالای تعرفه‌ها را در گذشته، یکی از دلایل استقبال کم مردم از سرویس تانوما دانست و افزود: در مورد استفاده تمام مشتریان و به خصوص مشتریان خانگی از تجهیزات فیبر نوری و اینترنت پرسرعت، تسهیل شرایط انجام شده است.
مهندس سیدمجید صدری، ضمن اظهار اینکه با تعرفه‌های جدید، اکثر مشتریان به خصوص در بخش خانگی، می‌توانند با شرایط ویژه و به صرفه، از اتصال تانومای ویژه مخابرات برخوردار شوند، افزود: در تلاش هستیم تا زیرساخت مبتنی بر اتصال فیبر نوری را در بین مشترکین بسط و گسترش دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام