باغبانی هیدروپونیک در خانه! (+فیلم و عکس)

از جمله ویژگی های کلیدی پلنتوی پلنتیشن می توان به تنظیم برنامه رشد بر اساس خواسته های کاربر، تنظیم چرخه های نور و آبیاری و تنظیم طیف نوری و شدت آن اشاره کرد. منبع نور این باغ هوشمند، خورشید را شبیه سازی می کند.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – آیا به پرورش گیاهان و سبزیجات در خانه علاقمند هستید اما به خاطر فضای اندک آپارتمان های امروزی احساس می کنید قادر به انجام این کار نیستید؟ باغ هوشمند “پلنتوی پلنتیشن” می تواند پاسخی به این نیاز شما باشد. این سیستم باغبانی هیدروپونیک – کشت بدون خاک – به کاربر اجازه می دهد تا گیاهانی به ارتفاع تا دو متر را نیز پرورش دهد.

با استفاده از باغ هوشمند پلنتوی امکان پرورش گیاهان مختلف از گوجه فرنگی و فلفل چیلی تا خیار، فلفل شیرین و … را دارید. این در شرایطی است که برای کاشت این گیاهان نیازی به مواد شیمیایی یا آفت کش ها نداشته و گرمای بسیار اندکی تولید می شود.

از جمله ویژگی های کلیدی پلنتوی پلنتیشن می توان به تنظیم برنامه رشد بر اساس خواسته های کاربر، تنظیم چرخه های نور و آبیاری و تنظیم طیف نوری و شدت آن اشاره کرد. منبع نور این باغ هوشمند، خورشید را شبیه سازی می کند. همچنین، این دستگاه خود را با مراحل رشد گیاه همگام می کند. بر همین اساس، ارتفاع گیاه تشخیص داده می شود و شدت نور و آبیاری و طیف نوری با توجه به مرحله رشد تنظیم می شود.

با استفاده از پلنتوی پلنتیشن می توانید بر روند باغبانی خود کنترل کامل داشته باشید. در همین راستا، کاربر می تواند جدول زمانی خود را برای هر محصول – چه زمانی آبیاری شود، چه زمانی نور دریافت کند، چه نوع نوری و با چه شدتی به کار گرفته شود – طراحی و بهینه سازی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام