جادوی رنگ و طرح در موریس! (+تصاویر)

کمیل والالا طی پروژه ای منحصر به فرد که اصلی ترین عناصر آن هنر گرافیکی مدرن و فرهنگ محلی کشور جزیره ای موریس هستند، اقدام به طراحی فضای داخلی یک هتل به نام Salt of Palmar در ساحل شرقی همین کشور کرده است.

موبنا؛ رکسانادانیالی – در یک همکاری دو جانبه با یک شرکت معماری موریسی که JFA نام دارد، این هتل ظاهری رنگارنگ را در درون خود به نمایش گذاشته است.

از آن جایی که این هتل در موریس (جنوب غربی اقیانوس هند) واقع شده است، حال و هوایی ساحلی و البته لوکس دارد. چشم انداز مناسب هتل به مناظر طبیعی بکر اطراف و از همه مهم تر طراحی گرافیکی بدون نقص فضای داخلی، در جلب نظر توریست ها تاثیر به سزایی داشته است. والالا می گوید: رنگ های طبیعی به کار رفته در خلقت این جزیره زیبا، هر فردی را مجذوب خود خواهد کرد. مردم محلی نیز با الهام از همین رنگ بندی منحصر به فرد، خانه های خود را به زیبایی هر چه تمام تر طراحی کرده اند.

همکاری والالا با شرکت معماری JFA، منتج به طراحی هنرمندانه 59 اتاق هتل به همراه فضاهای عمومی آن شده است. به عقیده تیم معماران، تمام اجزای هتل به گونه ای طراحی شده اند که مهمانان آن و همچنین مردم محلی منطقه را فارغ از تفاوت های فرهنگی در کنار یکدیگر گرد آورند. استفاده از رنگ های زنده و شاداب هم برای دست یابی به همین منظور و تقویت روحیه بازدیدکنندگان بوده است.

 منبع: پول نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 8 =

دنبال کنید @ اینستاگرام