گوشی تاشوی سامسونگ ۲۵۰۰ دلار قیمت دارد

گوشی تاشوی سامسونگ قرار نیست به صورت گسترده تولید و عرضه شود و قیمت بالای ۲۵۰۰ دلاری آن احتمالا موجب می شود بسیاری از افراد آن را نخرند.

موبنا – منابع مطلع می گویند قرار است این گوشی تنها در انگلیس و از طریق برخی مجاری توزیع و فروش خاص عرضه شوند.
یک کارمند سامسونگ که نامش فاش نشده و این اطلاعات را برای اولین بار در اختیار سایت گیزمودو قرار داده افزوده که این گوشی به صورت آزاد و بدون نصب سیم کارت به طور پیش فرض عرضه می شود. هنوز مشخص نیست برنامه های سامسونگ برای عرضه این گوشی در کشورهای دیگر جهان چیست.
گفته می شود این گوشی دارای برخی گزینه های انتخابی نیز خواهد بود. اما قیمت گوشی تاشوی سامسونگ با ساده ترین گزینه ها کمتر از ۱۹۰۰ دلار نخواهد بود و لذا بسیاری از افراد عادی باید فکر خرید آن را از سر به در کنند. بدیهی است که با افزایش رم و حافظه قیمت این گوشی بیشتر می شود.
پیش از این برخی منابع خبری حداکثر قیمت گوشی تاشوی سامسونگ را ۱۸۵۰ دلار اعلام کرده بودند. در حال حاضر یکی از تازه ترین مدل های آیفون با قیمت ۱۰۰۰ دلاری در بازار پیشتاز است. این گوشی دارای یکی از سه نام Galaxy X، Galaxy F یا Galaxy Flex خواهد بود.
رونمایی رسمی از گوشی تاشوی سامسونگ در کنگره جهانی موبایل در بارسلون اسپانیا و در فوریه سال ۲۰۱۹ صورت می گیرد. گفته می شود شرکت ال جی هم در نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۹ یک گوشی با نمایشگر تاشو عرضه می کند.

 منبع: مهر 

دنبال کنید @ اینستاگرام