باریک‌ترین ساعت مکانیکی جهان! (+عکس)

ساعت آلتیپلانو ۹۰۰P همانند دیگر محصولات پیاژه از ظاهری شیک و جذاب سود می برد.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – پیاژه اخیرا ساعت جدیدی را معرفی کرده است که باریک‌ترین ساعت مکانیکی دست ساز در جهان تاکنون محسوب می شود. پیاژه آلتیپلانو ۹۰۰P دارای قابی فوق باریک ساخته شده از طلای سفید ۱۸ عیار است که با موتوری با پوشش سیاه رنگ ترکیبی زیبا را پدید آورده اند.

ساعت آلتیپلانو ۹۰۰P همانند دیگر محصولات پیاژه از ظاهری شیک و جذاب سود می برد. این ساعت به کریستال یاقوت برای پوشش قسمت جلو مجهز شده است. در آلتیپلانو ۹۰۰P موتوری غیراتوماتیک ساخت خود پیاژه بکار گرفته شده است که از ویژگی های آن می توان به ۲۰ سنگ گرانبها، فرکانس مکانیزم ۲۱,۶۰۰ vph، و توانایی ذخیره نیرو برای ۴۸ ساعت اشاره کرد.

قاب برس خورده پیاژه آلتیپلانو ۹۰۰P از کیفیت ساخت بالایی سود می برد. صفحه نشان دهنده ساعت حالتی خورشید مانند را تداعی می کند. بخش های سیاه رنگ نیز تضاد زیبایی با قاب طلای سفید این ساعت ایجاد کرده اند.

هنوز اصلاعاتی درباره قیمت این ساعت منحصر به فرد منتشر نشده است اما برای دوستداران آن به نظر نمی رسد، برچسب قیمت چندان اهمیت داشته باشد. پیاژه آلتیپلانو ۹۰۰P چیزی فراتر از یک ساعت ساده است و به واقع دستاوردی بزرگ در صنعت تولید ساعت محسوب می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام