پایانی بر بوی بد کفش‌ها! (+عکس)

این دستگاه در ابعاد ۱۷۰ در ۹۲ در ۲۴۶ میلیمتر ساخته شده است و با همه انواع کفش‌های زنانه و مردانه سازگاری دارد.

موبنا – بوی نامطبوع کفش‌های ورزشی پس از انجام فعالیت‌های بدنی طولانی یکی از بزرگترین مشکلات افراد محسوب می‌شود و این بو به واسطه باکتری‌های پوستی ایجاد می‌شود که در جریان تعرق به وجود می‌آیند و در نهایت اسید ایزوالریک تولید می‌کنند که این اسید بوی ناخوشایندی دارد. ممکن است شما سعی کنید با دور نگه داشتن کفش‌ها از بوی آن در امان بمانید، از صابون‌های ضدباکتریایی برای پاهای خود استفاده کنید یا هر چند وقت یکبار از کفش‌های جدید استفاده کنید تا بو نگیرند. ولی شرکت ژاپنی پاناسونیک یک راهکار ساده‌تر و کارآمدتر ارایه کرده است: خوشبوکننده کفش MS-DS100.

زمانی که دستگاه کوچک و کاربردی MS-DS100 روی کفش قرار می‌گیرد و روشن می‌شود، شروع به تولید ذرات یونی حاوی رادیکال‌های هیدروکسیل می‌کند که این ذرات کوچک از شش خروجی که به کفش متصل شده‌اند منتشر می‌شوند و از قسمت پاشنه گرفته تا نوک انگشتان، آن را ضدعفونی می‌کنند.

این دستگاه در ابعاد ۱۷۰ در ۹۲ در ۲۴۶ میلیمتر ساخته شده است و با همه انواع کفش‌های زنانه و مردانه سازگاری دارد. در حالت عادی اگر این دستگاه به مدت ۵ ساعت داخل کفش قرار بگیرد، به راحتی بوی بد آن را برطرف می‌کند. با این وجود اگر دستگاه را برای مدت ۷ ساعت داخل کفش‌های خود قرار دهید میزان تمیزی آن به حداکثر می‌رسد و تمام بوهای ناخوشایند و باکتری‌ها به طور کامل از داخل آن برطرف می‌شود. شرکت پاناسونیک پیشنهاد کرده است که کاربران قبل از رفتن به تخت خواب MS-DS100 را داخل کفش‌های خود بگذارند تا صبح روز بعد آنها را تمیز و پاکیزه مورد استفاده قرار دهند.

این دستگاه کوچک و کاربردی به باتری‌های ویژه مجهز شده است و با این وجود کاربر می‌تواند از طریق کابل مربوطه آن را به برق متصل کند و شرکت ژاپنی می‌گوید هزینه انرژی در هر چرخه‌ای که این ابزار مورد استفاده قرار می‌گیرد کمتر از یک یِن ژاپن است. این دستگاه هم اکنون وارد بازار ژاپن شده است و پیش بینی می‌شود در آینده نزدیک در دیگر کشورهای جهان هم به فروش برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سیزده =

دنبال کنید @ اینستاگرام