تخمین فروش 10 میلیون مادربرد در 2019

قدرت مطلق ایسوس در تولید مادربرد در جهان

بی شک در دنیای سخت افزار، نام ایسوس با مادربرد اجین شده و این برند تایوانی تا کنون در حیطه سخت افزار رکوردهای جالبی را در تولید و فروش به خود اختصاص داده است.

موبنا – طبق جدیدترین گزارش روزنامه Digitimes، پیشبینی می شود که ایسوس تنها برندی است که می تواند در سال ۲۰۱۹ بیش از ۱۰ میلیون مادربرد را به فروش برساند.
ایسوس تولید کننده سخت افزار رایانه در بالاترین کلاس جهانی، توانسته از سال ۱۹۸۹ تا کنون بیشترین میزان تولید و فروش مربوط به مادربرد را در بین همه تولید کنندگان این حوزه را در اختیار بگیرد.
ایسوس در تولیدات خود برای همه نوع کاربری، محصولاتی ویژه تولید می کند تا کاربر از نهایت توانایی قطعه مورد نظر بر حسب هزینه انجام شده به کار گیرد. پرفروش ترین سری مادربردهای ایسوس یعنی سری Prime که بازه وسیعی از سطوح کاربری (مادربردهای مصارف روزمره سطح تجاری گرفته تا سطح حرفه ای و رده بالا) را در برگرفته و به نوعی پرفروشترین سری مادربرد در جهان را به خود اختصاص داده است.
بیش از ۱۲ سال از معرفی برند گیمینگ ایسوس می گذرد. ROG با داشتن کاملترین سبد کالایی نسبت به سایرین، به استناد به نظر گیمرها در سراسر جهان، در حال حاضر ایسوس را به برند نخست گیمینگ در جهان تبدیل کرده است. قدرتمندترین مادربردهای تاریخ در زمینه اورکلاکینگ و گیمینگ حرفه ای را در سری ROG پیدا می کنید. بد نیست بدانید که طبق آمار سایت Hwbot بیش از ۶۳ درصد از تمامی نتایج ثبت شده در این سایت از مادربردهای ایسوس استفاده شده است.
جان سخت ترین مادربردهای جهان نیز در سری TUF ایسوس خلاصه شده است. تحمل حرارتی بسیار بالا، سازگاری و دوام به همراه گواهی واقعی استاندار نظامی برای سری TUFو تضمین ایسوس برای پایداری در هر شرایطی در این سری از مادربردها است.
اگر کاربری مورد نیاز شما در زمینه ایستگاه کاری یا همان Workstation است، حرفه ای ترین ها را دوباره از ایسوس می بینید. مادربردهای حرفه ای سری ایستگاه کاری ایسوس که تقریباً برای همه پلتفرم ها تولید شده برای کسب و کار و استفاده از قطعات حرفه ای نظیر کارت های پردازشی یا حتی چیدمان چند پردازنده ای بهینه شده تا بالاترین راندمان را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام