این “اسب سیاه” جلب نظر می کند! (+عکس)

ایندین چیف دارک هورس به پیشرانه تاندر استروک دوقلو وی شکل به حجم ۱۸۱۱ سی سی مجهز شده که از فناوری سیستم تزریق سوخت الکتریکی سود می برد.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – شرکت ایندین برای جلب نظر مشتریان جوان محصول  خود به نام چیف دارک هورس را  معرفی کرده است. این موتورسیکلت ویژگی های دوست داشتنی مدل تورینگ ایندین چیف کلاسیک را با زرق و برقی کمتر ارائه می کند.

حذف برخی ویژگی ها نه تنها موجب کاهش قیمت ایندین چیف دارک هورس شده بلکه به کاهش وزن آن نیز کمک کرده است. اگرچه دارک هورس همچنان موتورسیکلت سبک وزنی محسوب نمی شود اما نسبت به ایندین چیف قبلی حدود ۱۲ کیلوگرم سبک‌تر است.

ایندین چیف دارک هورس به پیشرانه تاندر استروک دوقلو وی شکل به حجم ۱۸۱۱ سی سی مجهز شده که از فناوری سیستم تزریق سوخت الکتریکی سود می برد. یک جعبه دنده شش سرعته نیروی پیشرانه را به آسفالت خیابان منتقل می کند. پیشرانه این موتورسیکلت توانایی تولید ۱۳۸.۹ نیوتن‌متر گشتاور را دارد.

کل موتورسیکلت به رنگ سیاه مات است. برای ایندین چیف دارک هورس زین تک سرنشین وینیلی، کروز کنترل و ترمزهای ABS، در نظر گرفته شده است. امکان سفارش دسته فرمان ۱۶ اینچی برای این موتورسیکلت وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + بیست =

دنبال کنید @ اینستاگرام