با هدف ارتقاء دانش برگزار می شود؛

دوره‌های آموزشی تخصصی برای ۵۰ هزار نفر از کارکنان فروشگاه‌های زنجیره‌ای

با امضای تفاهم نامه‌ای بین اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مرکز آموزش بازرگانی ۵۰ هزار نفر از مدیران و کارکنان فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سراسر کشور دوره‌های آموزشی تخصصی و علمی مرتبط را طی می‌کنند.

موبنا – به گزارش خبرنگار “امروز”، تفاهم نامه مذکور بین امیرخسرو فخریان رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای و محمد عباسی عضو هیات مدیره و مدیرعامل مرکز آموزش بازرگانی وابسته به موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی امضاء شد.
رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای در مراسم امضای تفاهم نامه گفت: بر اساس این تفاهم نامه، برای نخستین بار در کشور مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سراسر کشور دوره‌های MBA و DBA از طریق ۳۵ نمایندگی مرکز آموزش بازرگانی طی خواهند کرد.
امیرخسرو فخریان افزود: دوره‌های آموزشی توافق شده در تفاهم نامه مذکور در حوزه‌های مختلف کسب و کارهای مرتبط با فعالیت فروشگاه‌های زنجیره‌ای به ویژه دوره آموزشی ” زنجیره تأمین ” است.
وی ادامه داد: هدف از برگزاری آموزش‌های مورد نظر در تفاهم نامه امضا شده که از امروز به مدت پنج سال در سراسر کشور اجرا خواهد شد، نوین سازی نظام توزیع و کمک به صنعت خرده فروشی کشور است.
عضو هیات مدیره و مدیرعامل مرکز آموزش بازرگانی نیز در مراسم امضای تفاهم نامه گفت: طبق این تفاهم نامه، دوره‌های آموزشی هدفمند و یکپارچه برای ۱۲۵ برند اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای برگزار خواهد شد.
محمد عباسی افزود: بر اساس تفاهم نامه مذکور، مرکز آموزش بازرگانی حدود ۵۰ هزار نفر از کارشناسان و مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای در اقصی نقاط کشور را به صورت هوشمندانه و هدفمند آموزش خواهد داد.
وی اظهار کرد: دوره‌های آموزشی مرتبط با تفاهم نامه شامل اصول و فنون مذاکرات، بازاریابی، فروش، مدیریت واردات و صادرات،، قراردادهای بین المللی و دیگر آموزش‌های مورد نیاز در فعالیت‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای است.
عباسی در پایان گفت: مرکز آموزش بازرگانی وابسته به موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی (وزارت صنعت، معدن و تجارت) با ۲۳ سال سابقه فعالیت و داشتن حدود ۸۶۰ مدرس در نمایندگی‌های سراسر کشور انواع دوره‌های آموزشی تخصصی در حوزه کسب و کار را برگزار می‌کند.
اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای با فعالیت بیش از سه هزار شعبه فروشگاهی در سراسر کشور برای عرضه انواع کالا و خدمات و اشتغال بیش از ۵۰ هزار نفر به صورت مستقیم در مسیر آموزش به منظور نوین سازی نظام توزیع گام برداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − ده =

دنبال کنید @ اینستاگرام