گردشی با لوکس‌ترین بالگرد جهان! (+عکس)

کابین ۸۸ فوت مربعی بل ۵۲۵ به انواع فناوری های مختلف و امکانات سرگرمی که بیشتر در جت های خصوصی یافت می شوند، مجهز می شود و با گسترش آن چه برای مسافران بالگرد خصوصی امکان پذیر است، سطح جدیدی را ارائه می کند.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – بالگرد بل ۵۲۵ رلنتلس در کلاس ابر متوسط – در حال حاضر تحت توسعه قرار دارد و انتظار می رود نخستین پرواز خود را در فصل بهار تجربه کند – برای تامین نیازهای عملیات های نفتی دریایی طراحی شده بود اما یک نوع از آن با طراحی کابین لوکس نیز در دسترس خواهد بود.

کابین ۸۸ فوت مربعی بل ۵۲۵ به انواع فناوری های مختلف و امکانات سرگرمی که بیشتر در جت های خصوصی یافت می شوند، مجهز می شود و با گسترش آن چه برای مسافران بالگرد خصوصی امکان پذیر است، سطح جدیدی را ارائه می کند. تصاویر جدید که توسط شرکت بل ارائه شده اند گزینه های داخلی VIP از جمله صندلی های بزرگ گردان، چیدمان های کنفرانسی و یک آشپزخانه کوچک را نشان می دهند.

بل ۵۲۵ رلنتلس نخستین بالگرد تجاری با کابین خلبان پرواز با سیم محسوب می شود که عرشه پرواز صفحه لمسی کاملا یکپارچه گارمین را شامل می شود. این بالگرد می تواند به بیشینه سرعت ۱۷۸ مایل در ساعت (۲۸۶ کیلومتر در ساعت) دست یابد و بدون توقف مسافت ۵۷۵ مایل (۹۲۵ کیلومتر) را پرواز کند. انتظار می رود عرضه بل ۵۲۵ از سال آینده میلادی آغاز شود.

 منبع: عصرایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 13 =

دنبال کنید @ اینستاگرام