موتورسیکلت رویایی ۲۸۵۳ (+عکس)

اُنیریکا ۲۸۵۳ توسط لوکا پاتزاتو طراحی شده است. این موتورسیکلت بر پایه ام‌وی آگوستا بروتاله ۸۰۰ شکل گرفته اما نشانه های زیادی از آن به استثنای سیستم تعلیق محور آونگی و پیشرانه ۷۹۸ سی‌سی باقی نمانده است.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – موتول (Motul) شرکتی فرانسوی فعال در زمینه تولید روغن موتور برای خودرو، موتورسیکلت و دیگر وسایل نقلیه است. اما این شرکت با معرفی محصولی متفاوت توجهات را به سوی خود جلب کرده است. موتول از موتورسیکلت اُنیریکا ۲۸۵۳ کانسپت رونمایی کرده که از هر نظر شایسته ستایش است.

اُنیریکا ۲۸۵۳ توسط لوکا پاتزاتو طراحی شده است. این موتورسیکلت بر پایه ام‌وی آگوستا بروتاله ۸۰۰ شکل گرفته اما نشانه های زیادی از آن به استثنای سیستم تعلیق محور آونگی و پیشرانه ۷۹۸ سی‌سی باقی نمانده است. نام اُنیریکا معرف رویاها و ۲۸۵۳ بیانگر نگاه میتول به آینده و یک هزار سال پس از تاسیس این شرکت در سال ۱۸۵۳ است. بر همین اساس، این موتورسیکلت نمادی از توسعه فناورانه دائمی است.

زینی با طراحی متمایز و میخ‌پرچ گونه در کنار طرحی گرافیکی از روی باک سوخت تا پشت زین که با استفاده از روش چاپی به نام «کیوبیکاتورا» انجام شده است از دیگر ویژگی های منحصر به فرد اُنیریکا ۲۸۵۳ هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دنبال کنید @ اینستاگرام