ماهی تابه هم هوشمند شد! (+فیلم و عکس)

به عنوان یک تابه هوشمند، اسمارتی‌پنز دارای دو حسگر داخلی است که شامل حسگر دما و حسگر وزن می شوند.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – تابه هوشمند اسمارتی‌پنز به لطف حسگرهای داخلی خود و با اندازه گیری وزن و دمای مواد تشکیل دهنده غذا به آشپزی هوشمندانه کمک می کند و از طریق اتصال به گوشی هوشمند در زمان واقعی اطلاعات مربوط به غذا را نشان می دهد.

اسمارتی‌پنز یک تابه هوشمند پیشرفته و نوآورانه دارای اپلیکیشن اختصاصی به خود است که مستندسازی دستورالعمل های آشپزی کاربر و ردیابی غذاهایی که وی می پزد را امکان پذیر می کند. این تابه هوشمند از طراحی ساده و زیبایی سود می برد و دو دسته آن شرایط آشپزی را آسان‌تر می سازند. اسمارتی‌پنز از آلومینیوم ریخته گری شده ساخته شده که دوام بالای آن را تضمین می کند و به پوشش سرامیکی نچسب مجهز شده است. همچنین پوشش فولاد ضد زنگ آن نیز در دسترس است.

به عنوان یک تابه هوشمند، اسمارتی‌پنز دارای دو حسگر داخلی است که شامل حسگر دما و حسگر وزن می شوند. از این رو، هنگامی که مواد اولیه را برای آشپزی خود آماده می کنید این تابه می تواند به عنوان ترازوی آشپزخانه عمل کند. هنگام آشپزی نیز کاربر به راحتی از دمای دقیق داخل تابه آگاه می شود و می تواند آشپزی خود را به سطح جدیدی ارتقا دهد.

افزون بر این، اسمارتی‌پنز به فناوری بلوتوث مجهز شده و می تواند به صورت بی سیم با تبلت یا گوشی هوشمند کاربر ارتباط برقرار کرده و اپلیکیشن اختصاصی آن داده های مختلف را به کاربر نشان می دهد. باتری قابل شارژ ۸۰۰ میلی آمپر ساعتی اسمارتی‌پنز تقریبا ۷۵۱ ساعت استفاده با یک بار شارژ کامل را امکان پذیر می کند. این تابه هوشمند برچسب قیمت ۱۶۹ دلاری را یدک می کشد و از ماه آگوست روانه بازار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام