آینه ای که شما را زیباتر می کند!(+عکس)

آینه های ساده تنها صورتتان را به شما نشان می دهند، اما یک آینه هوشمند می تواند توصیه هایی برای بهبود برخی مشکلات پوستی و ظاهر فرد به وی ارائه دهد.

موبنا – HiMirror Classic آینه ای هوشمند است که توسط شرکتی به همین نام تولید شده است.

در درون این آینه دوربینی نصب شده که به افراد کمک می کند از میزان زیبایی بخش های مختلف صورت خود مطلع شوند و بر همین اساس برای استفاده از محصولات مختلف آرایشی و بهداشتی تصمیم بگیرند.

مدیر شرکت تایوانی سازنده این آینه می گوید با استفاده از آن افرادی که وقت زیادی برای رسیدگی به ظاهر خود ندارند می توانند به سرعت از مشکلات صورت خود مطلع شوند و آنها را برطرف کنند تا با ظاهری آراسته تر در ملاقات های کاری حاضر شوند.

در پشت این آینه لمسی یک موتور هوشمند تحلیل پوست قرار دارد که در عرض چند ثانیه مشکلاتی مانند چین و چروک، خطوط نامناسب، بخش های تاریک، لکه های تیره و قرمز، رنگدانه های خاص، مشکلات مربوط به رنگ پوست و غیره را تشخیص می دهد و حتی می تواند استفاده از محصولاتی را به کاربر بر اساس شرایط پوست وی و وضعیت آب و هوا توصیه کند.

این آینه هوشمند تغییرات ظاهر پوست را در گذر زمان کنترل و بررسی می کند و بر همین اساس توصیه های خود را به فرد به روز می کند. آینه یادشده پنج پیشنهاد مختلف برای بهینه سازی سطح پوست را هم ارائه می دهد و قابل اتصال به تقویم گوگل، فیس بوک، اینستگرام و اسپاتیفای است. قیمت این آینه که یک ماه دیگر به بازار می آید ۳۰۰ دلار است.

 منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام