آنجلوس و یک زمانسنج فوق لوکس! (+عکس)

ساعت U10 توربیلون لومیر دارای هفت شیشه یاقوت با پوشش ضد بازتاب است و تا عمق ۳۰ متر در برابر آب مقاومت می کند.

موبنا؛ محمدمهدی حیدرپور – شرکت ساعت سازی آنجلوس در سال ۱۸۹۱ توسط دو برادر به نام های آلبرت و گوستاو استولز در لو لوکل، سوئیس تاسیس شد. این شرکت در نیمه دوم قرن بیستم دوران سختی را پشت سر گذاشت و مجبور به توقف فعالیت های خود شد. اما مدتی قبل این برند بار دیگر فعالیت های خود را از سر گرفته و با معرفی ساعت خیره کننده و نسخه محدود U10 توربیلون لومیر توجهات را به سوی خود جلب کرده است.

محصول جدید آنجلوس به قاب فولاد تابدیده در ابعاد نسبتا بزرگ ۶۲.۷×۳۸×۱۵ میلیمتر مجهز شده که با PVD سیاه در داخل پوشش داده شده است. افزون بر این، ساعت U10 توربیلون لومیر دارای هفت شیشه یاقوت با پوشش ضد بازتاب است و تا عمق ۳۰ متر در برابر آب مقاومت می کند.

موتور سوئیسی این ساعت دارای ۳۸ سنگ گران بها، بسامد vph 18,000 و ذخیره نیرو ۹۰ ساعته است. صفحه مدرج متمایز و شیک این ساعت به رنگ خاکستری نیمه شفاف با شیشه ای کاو از جنس یاقوت محافظت می شود. دو نقطه سوپرلومینووا (شب تاب) سفید در ساعت ۱۲ و همچنین تک نقطه های سوپرلومینووا در ساعت های ۳، ۶، و ۹ به کار گرفته شده اند که در خوانایی ساعت کمک می کنند.

عقربه های ساعت، دقیقه و ذخیره نیرو از ظاهری صیقل خورده با پوشش رودیوم و سوپرلومینووا سیاه سود می برند که در تاریکی به رنگ آبی می درخشد. در نهایت ساعت U10 توربیلون لومیر با بند چرم تمساح سیاه رنگ با سگک تاشو فولاد ضد زنگ تکمیل شده است. این ساعت منحصر به فرد تنها به تعداد ۲۵ عدد ساخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام